reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

Januarka o kurcze jesli bys mogla i nie bylby to dla Ciebie wielki problem to byloby super :) jestem z Wro i tu sie ludzie chyba rzucili na nie bo w 5 lidlach juz dawno po nich sladu nie bylo juz w ten sam dzien mi babki mowily. Jakbys upolowala to wez paragon koniecznie bo to podstawa gwarancji. Bede wyczekiwac na wiesci czy jeszcze byly dostepne u Ciebie, sciskam!
 
reklama
Magda z uk wiesz jakie to szaleństwo przy pierwszym dzieciaczku.. podejrzewam że jak zdecydujemy się na kolejne to pewnie połowy z tego nie bedziemy mieć.. dużo osób mi mówi że przy pierwszym zawsze taki szał..;-) strasznie słodkie masz te ciuszki.. uwielbiam tygryska i jak bym miała chłopca to też bym tygryska faworyzowała :-) śliczniutkie :-)
aninek ja właśnie do najbliższego hm mam 40 km więc muszę się specjalnie wybrać.. kupię wtedy pewnie małej też rajstopki i dla siebie bo słyszałam że super ciążowe rajstopy mają a na Święta BN przydadzą się bardzo :-) a czapeczki to takie bawełniane kupiłaś czy coś cieplejszego? ja poluję na komplet czapka zimowa+szalik ale póki co wszędzie bieda :eek: ja czapeczkę bawełnianą kupiłam w promocji w tesco za niecałe chyba 4 zł.. mam jedną ale chyba jeszcze jedna by się przydała ;-) czekamy na fotki!

A ja czekam na wypłatę i muszę chyba zamówić troszkę dupereli.. jakieś grzebyki, termometry itp.. miałam już to kupić miesiąc temu ale oczywiście wyskoczył zakup łóżeczka i przewijaka i jakoś wszystko się w czasie przesunęło.. powodzenia w kolejnych zakupowych szaleństwach!
 
Dotka no proszę z Wro i nic się nie przyznajesz.:-) A gdzie ty słonce zamierzasz rodzic bo może na porodówce się spotkamy bo mamy tylko dzień różnicy w terminach
 
Magda_z_uk śliczny tygrysek. Nie przejmuj się wyprawką. Ja praktycznie nic nie mam. Najwcześniej pod koniec tego tygodnia zacznę kupować.

dotka85 też niestety u mnie nigdzie już termometrów nie było. Ludzie się na nie rzucili a mąż w ten sam dzień sprawdzał też w kilku :-/.
 
ja wczoraj zakupilam dwa spiochy do spania , body, i spiochy na dzien . Kurcze nawet nie wiedzialam ze te zakupy dla malucha beda taka frajde dawac . Wczoraj skrecilam nawet liste potrzebnych rzeczy i ubranek :-D
Co do wozka to doszlismy do wniosku ze najpierw kupimy fotelik, a wozek dokupi sie w lutym czy na poczatku marca, bo raczej przez ten czas nie bedzie potrzebny, dopiero jak sie zrobi cieplej.. i mysle ze ta decyzja jest ok.
W sobote bylismy poogladac wozki i luzeczka i wszystkie akcesoria. Dziewczyny oczy mi wyszly jakie to wszystko piekne i slodkie!!!!! te kolderki, kocyki, ah ah :-) Widzialam wiaderka do kapania - dziewczyny sorry ale nie, i dziecko w tym trzeba jakos za szyjke podtrzymywac , za bardzo wrazliwa na takie cos jestem , ja wybieram wanienke standardowa. Wiaderkom dziekuje :-D
 
reklama
Do góry