reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka

MoMi ja mam Mutsy i polecam tylko ze sa bardzo ciężkie do wnoszenia Ja mam wersje 4rider kupiona w Hol w Polsce nie widziałam to jest wersja że składa się wóżek razem z dzieckiem i wciąga po schodach Bo tradycyjnym na 4dużych kołach bym nie wyrobiła a mieszkam na Ip
 
reklama
Ja myślałam o modelu 3rider - jeśli chodzi o wagę, to te z plastikowymi kółkami są lżejsze, ale podobno mniej funkcjonalne - zdania na ten temat oczywiście podzielone, a to moje pierwsze dziecko więc chyba będę musiała się przekonać na własnej skórze (kręgosłupie):-)
 
Ja chyba zdecyduję się na jakiś polski wózek. Zagraniczne są trochę drogie,ale z nich podobno najlepsze są Graco. Poprzednio też miałam polski i nie było tak źle. Jeszcze się zastanowię.
 
jesli chodzi o wózek to tak bym zroniła Najpierw kupiła gondolke a potem fajna spacerówkę Wózki wielofunkcyjne sa przeważnie ciężkie a potem szuka się i tak innego jakiejś lekkiej parasolki


aOLA popieram w 100 %. ja kupiłam wielofunkcyjny, a potem za rok i tak spacerówkę, bo tamten był wielki, ciężki i dużo miejsca w samochodzie zajmował.
 
Dzisiaj wyciagnelam mojego meza do sklepu z wozkami i od razu spodobal nam sie wozek, zawsze chcialam miec z raczkami takimi jak maja spacerowki ale ten jalk zobaczylismy to od razu nam sie spodobal ,moze tez dlatego ze sprzedawczyni kitora tam byla swietnie sie na tym zna i nas poprostu zachecila ma tyle roznych bajer, jest lekki i wygodny w prowadzeniu i ma przystepna cene. chyba sie na niego zdecyduje. no i mowila ze najlepiej wozek zamawiac tak juz w pazdzierniku bo w grudniu i styczniu nie bedzie wyboru bo kazdy wyprzedaje przed inwentaryzacja. doszlam tez do wniosku ze nie bede kupowac kolorowego wozka tylko tu akurat czrno- szary jest fajny i o dziw mojemu mezowi sie tez podoba bo do tej pory jak mu jakies pokazywalam to jemu sie nie podobaly. GRACO POLAND
 
TEZ JESTEM RACZEJ ZA TYPOWYM GłęBOKIM A POTEM DRUGIM SPACERóWKą łatwiej sprzedać mniej zniszczony wielofunkcyjne sie tak nie sprawdzają
dla Kornelki miałam bebe conforta super przejechał dosłownie wszystko potem spacerówkę kupiłam uniwrsalną z przekładaną rączką Peg Perego z myślą o drugim ze tez tym przejeździ ale .... jako spacerówka ok!!! ale nie wyobrażam sobie jeździć nim z maleństwem chociaż sprzedaja go jako takiego od urodzenia!!!!!!

Chciałbym znowu bebe confort albo Peg Perego ale typowy głęboki
 
Tez uwazam ze głęboki wozek jest na poczatek lepszy szczególnie na ta pore roku a potem parosolka lekka i wygodna
 
:-)ja jeszcze nic niekupilam dla maluszka.duzo ciuszkow bede miec po siostrzenicy, niektorych niezdazyla wlozyc. za jakis miesiac pojdziemy wybrac wozek i wogole sie rozejrzec.:-)
 
Ja wózek kupuje dopiero po narodzeniu na spokojnie od razu i tak nie bedziemy wychodziły na spacerki nie wiadomo jaka pogoda bedzie
 
reklama
nie bede sie wtrącac, ale napisze z doświadczenia

Filip urodził się w styczniu, konkretnie 13:tak:
gondolka nam sie przydała i to bardzo. na pierwszy spacer wyszlismy 2 tyg po porodzie, i chodziłam codziennie przynajmniej na godzinkę, chyab ze mocno walił śnieg. chociaż i w śniegu zdarzalo się nam wracać do domu.
moim zdaniem żadna spacerówka "odnoworodkowa" nie będzie tak zaciszna jak gondola, któa jest dobrze zabudowana i osłonięta.
no i dla maluszków ważna jest amortyzacja. a wiekszosc gondolkowych wózków jest na dużych kołach, na lepszym zawieszeniu niz typowe spacerówki. gondola służyłą nam do końca maja, później było już za ciepło. teraz jeździmy spacerówką od kompletu wózka wielofunkcyjnego. i mam spacrówkę chicco na wyjscia do sklepu - amortyzacja i komfory jazdy nieporównywalny (na korzyśc dużego wózka). a ciężki jest, bo coś ok 18 kg chyba bez dziecka:szok:
 
Do góry