reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Ja na razie zachorowałam na krzesełko do karmienia:

mothercare

A o tym foteliku samochodowym gadałam z Hubertem i będziemy się kontaktować z gościem w przyszłym tygodniu, czy wysyła do IRL. Jak tak to zaryzykujemy. Nie jest to jeszcze majątek, jak się nie sprawdzi to poszukamy innego, za to jak się sprawdzi, to super! Kłopot z głowy na kolejne parę lat;)
 
reklama
Anaklim - kosmiczny ale bardzo fajny nie widziałam u nas takiego .
A fotelik ja też kupie ten , mieliśmy nabyć z BMW ale są od 9 do 18, potem trzeba następsny kupić , więc wole jeden
 
Anaklim-dzisiaj właśnie zachorowałam na takie samo:-) mają super tą tapicerkę i są fantastyczne:tak: Widziałam je na żywo, jest naprawdę fajne:tak: U nas cena 1399 zł..
Podoba mi się też Zuma firmy Inglesina, albo Peg Perego-Karina mi podpowiedziała tą firmę, obejrzałam je dzisiaj i jak nie te to może się zdecyduję... na różowe;-)

Kupiliśmy dzisiaj cieplutką czapkę Mimisi -z krówką :-) byla bardzo cierpliwa przy mierzeniu:-)
No i majty Little Swimmers na jutrzejszy basen... :happy:
 
Anaklim - tez mi wpadlo w oko te krzeselko, to Inglesina Zuma tez jest zarabiste. Kiedys na allegro ogladalam jeszcze 1 w podobnym stylu ale juz ich nie ma. Z tych tradycyjnych to Peg-perego mi sie najbardziej widzi.
Sanya - widzialas to Mothercare na zywo?

Ja dzis bylam w Arcadii w kinie potem poszalalam na zakupy ale nie weszlam do mothercare.
W koncu obkupilam nie tylko dzieciaki dla siebie upolowalam m.in. plaszcz i spodnie w Zara:-)

No i dla Tobiasza kupilam swietna koszule z krawatem w C&A.
 
Anaklim- no cena z kosmosu, ale kurka ładniusie nie?;-) liczone chyba po kursie funta u nas heheh nawet mój rabat 8% nie udźwignie tej różnicy:-D Ale poszukam może gdzieś na e-bayu czy innym godnym portalu, może się załapię na okazję:-D
Karina- widziałam w moim ulubionym sklepie Świat Dziecka hehe, zakochaliśmy się z Y. natychmiast:tak: jak mi się uda przyoszczędzić na materiałach do nowego mieszkania to sobie takie fundnę:-D a jak nie to Peg Perego- mają duży wybór kolorów. Ten Orbit Bebe Confort o którym też myślałam- już stracił w moich oczach w realu.Jakiś napompowany jest.
Aniach- też bylam zdziwiona jaka byla cierpliwa, ale ona chyba lubi zakupy jak mama;-)


Aaa i zapomniałam napisać że kupiłam małej dzisiaj 2 zestawiki na zimę: dresy szare z lampasikiem+ bluzeczka z króliczkiem i welurkowe spodenki brązowe+ golfik +bolerko z kaszmiru.Faajne:-)
 
reklama
Jak się zdecyduję na kupno to chętnie skorzystam:tak:

A propos- kiedy można ustawiać fotelik przodem do kierunku jazdy?Mia girami trochę haczy o oparcie i jest protest...:happy2:
 
Do góry