reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
Sanya, mi sie wydaje ze tego fotelika sie nie ustawie przodem, tylko następny, ja przynajmniej tak roblam z Zuzia.
Fotelik do karmienia b zabawny, ale cena zupełnie nie zabawna. :szok:
 
Sabya - skoro ten fotelik był w świecie dziecka to jakiej on jest firmy ? Bo tam nie ma mothercare przecież .. a te wszystkie firmy dla mothercare robią rzeczy.
Ogólnie jest kosmos ale nie na moją kieszeń ( przeżyje ) :)..

Karina - jest jeszcze jedna babka na allegro która ma teraz foteliki , spytałam jej o kilka rzeczy zobaczymy co odpisze , ma je za 350zł . Spytałam o rozkładanie, czy można w razie czego kolory inne u niej zamówić itp. Transport ma lotniczy ale napisane ma że drogą morska tez można .

Anaklim - wysłać ... do tej pory jestem wściekła za tego bodziaka :-:)-(..
 
Sabya - skoro ten fotelik był w świecie dziecka to jakiej on jest firmy ? Bo tam nie ma mothercare przecież .. a te wszystkie firmy dla mothercare robią rzeczy.
Ogólnie jest kosmos ale nie na moją kieszeń ( przeżyje ) :)..

Aniam- tak jak stoi na nim napisane:-D firmy Bloom, oni robią takie designerskie meble dla dzieci... o proszę: bloombaby
Bardzo mi się podobają ich produkty:zawstydzona/y: to krzesełko Nano też fajne...
Ale fakt faktem- fajne jest ale cena przesadzona, Peg Perego połowę tańszy a wcale nie gorszy:tak:
 
Aniam - to krzesełko jest z Bloom:) A body fakt! Znalazłam prywatnego przewoźnika, który bierze 2e za kilogram paczki i dostarcza pod adres. Dzisiaj o 19.00 wysyłam paczkę na święta. Jak dojdzie to poszalejemy;)))
Wiecie, a ja looknę na e-bay'a, może znajdę ten fotelik?
 
A właśnie weszłam na link od Sanya i teraz jestem już w 100% przekonana, że to chcę. Jest od urodzenia do 36 kg, można w nim położyć dziecko, no i ma dwa kolory, które będą mi pasować do salonu:))))))) No to mam prezent na gwiazdkę. Bardziej dla siebie niż dla dziecka, ale zabawek i tak pewnie masę dostanie od znajomych;)))
 
No nie powiem na tej stronce wyglada jeszcze fajniej..

Anaklim - masz racje prezent jak narazie dla Ciebie .. a co do przewoźnika to daj znać .. bo bodziaki pewnie się w smyku pojawią . Ktoś sie pewnie ucieszył ( pewnie jakiś pracownik poczty polskiej ).
 
aniam- ja jak ostatnio byłam w Smyku w Poznaniu to rozglądałam sie za tymi bodziakami, ale niestety nie bylo
anaklim- no tak prezent jak narazie dla ciebie;-);-)
 
sanya, anaklim- odjechane krzesełko:-D:-D mnie wybór/zakup nie dotyczy (a szkoda:-p) bo ma dwa, a zasadzie trzy, bo jedno u teściów:-p(ale żadne nie takie fajne:-p)

sanya- tych fotelików do 13 kg nie montuje się przodem do kierunku jazdy:-(

ja wczoraj zaszalałam w h&m:-p pokupowałam ciuszków julci, oli i sobie i... dostalam za zakupy 2 kart podarunkowe po 40 zł kazda:tak: czyli za kolejne 80 zł moge szaleć:-D
 
reklama
Do góry