reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
A co do wózka to ja polecam też Jane - Ewa ma nomada na 4 kołach, ja mam slaloma na 3. U nas można go kupić w większych sklepach, więc nie będzie z tym problemu Celka. Może nie jest za tani, ale rewela. Sama wkładam go do bagażnika i spoko się mieści, jest lekki, gondola zdejmuje się ze stelaża jednym kliknięciem. Ja mam taki:


http://dino.sklep.pl/nowy/linki/wozki/spacerowe/slalom_pro/gond_orange.htm
 
anaklim- racja, racja:) zdejmowanie/zakładanie gondoli czy fotelika to prawdziwa bajka:) jestem wielką fanką swojego wózeczka i na pewno będziemy jeździć nim długo długo:):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam używaną Emmaljungę i jestem z niej b zadowolona, po zatym, że zajmuje cały bagażnik i jest ciężka, ale jest duża i mieście sie w niej dziecko i duży śpiwór, świetnie sie prowadzi. :-)
Sanya, szkolenie z wiązania dopiero jutro mam nadzieje się odbędzie, choć fizykoterapeutka mówi, że ona jest sceptyczna co do chust. :szok:
 
Do góry