reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
Dziewczyny w sklepach 5-10-15 są znów wyprzedaże bo wchodzi nowa kolekcja. Rabaty nawet do 70 % a rzeczy fajne , my wczoraj zakupiliśmy bluzę dresową rozpinaną za 15 zł i bluzeczkę z długim rękawem spod której wystaje inna za 7 zł . Polecam bo ceny naprawdę spoko.
 
Ja tez mam mieszane uczucia co do tej firmy, mają fajniejsze rzeczy dla trochę starszych dzieci, ale te też są różnej jakości. :szok: raz super a raz rozpada sie po drugim praniu. Moja tesciowa z jakiegos powodu jest wielka fanka, chyba dlatego ze ma kolo domu i jest tanio.
 
ja wiekszosc rzeczy kupuje dziewczyna w H&M, Cubus, Lindex, ale kilka kupilam w 5-10-15 i bylam zadowolona z jakosci, nic sie nie dzialo. za to jak pare rezy kupilam w zwyklych sklepach dziecinnych ubranka to juz po jednym praniu wygladaly jak szmaty
 
reklama
mi jakoś ubranka z 5-10-15 też nie podchodzą:no: kiepska jakość. chocaz czasami udaje sie zakupić coś fajnego i porządnego. teściowie często zakupowali tam ciuchy dla julii, ale na szczęscie przerzucili sie na coccodrillo:)

ja osobiście uwielbiam ciuchy z H&M i C&A i tam tez obkupuje dziewczynki.
 
Do góry