reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Ja kupiłam małemu Brauna ok. 25 zł ale nie do ucha, tylko elektroniczny pod pachę , do pupy albo buzi , no i z miekką końcówką , że mozna ją wyginać w różne strony. Testowałam na nas i jest ok , pomiar pod pachą 10 sekund.
Wcześniej chciałam ten do ucha ale koleżanka mi powiedziała że u niej się nie sprawadza i są różniece temperatur, chciaż ten AEG jest stosunkowo niedrogi.
 
reklama
No właśnie też tak do tego podeszłam , co za różnica czy wyjdze 38.5 czy 38.7 .. i tak coś trzeba z tym robić :)..
Zreszta z tymi termometrami jak ze wszystkim , co komu odpowiada..
 
Klajo- śliczne łóżeczko i kocyk:tak:

anaklim- naprawde przegieli pałe:tak: dobrze im napisałaś, tak trzymaj:-)

Ja też musze kupić jakiś termometr, tylko jeszcze nie wiem jaki:confused:
 
Ja termometr mam Philipsa, do ucha, kosztował 110zł i już robiłam mu test. Na sobie, siostrze i chorej siostrzenicy, działa super, bez oszukiwania, pomiar w 1 sekundę. Siostra wcześniej miała taki za 20, potem za 50zł i były do bani. Oby ten był lepszy....

Piekne łóżeczka.....Każde z osobna...cudne.... Koniecznie zróbcie fotki dzieciakom w tych łóżeczkach, porównamy.....:tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja mogę zrobić fotkę ewentualnej suszącej się właśnie pościeli, bo mój M. ma za zadanie przygotować pokój i łóżeczko i cały kącik dla małej jak ja będę w szpitalu. Niech ma chłop jakis obowiązek...no i troche radochy :tak:;-)
 
reklama
Karina - dziękuje bardzo za informację. No to ja próbuję zamówić zobaczymy ile się naczekam.
Klajo- śliczne łózio i słodki kocyk!
Anaklim - szkoda słów, masz i tak anielską cierpliwość ja już bym pismo z paragrafami wywaliła jak nic
Co do termometrów też jeszcze nie nabyłam, ale planuje ten do ucha, zobaczymy.
 
Do góry