reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Ida - ja mam do ucha z AEG , nabyty na allegro za 52 zł , kupiłam z polecenia przyjaciółki która ma dwie córy i jest bardzo zadowolona :)..

Pycha - super łóżeczko ..

Dziewczyny normalnie jak widze te wasze " malutkie sypialnie " to tez bym chciała ale mam lenia ogromnego , pościel czeka na prasowanie .. może się wkońcu za to zabiore , bo jak tak patrze na wasze :)
 
reklama
Gratuluje ślicznych łóżeczek, aleście mnie nakręciły.
No to przygotowałam już też :-)
 

Załączniki

  • Nica 008.jpg
    Nica 008.jpg
    124,8 KB · Wyświetleń: 39
  • Nica 006.jpg
    Nica 006.jpg
    175,9 KB · Wyświetleń: 29
Anaklim - wstydz się .. Twoja kruszynka bedzie miała bose stopki ... wyrodna mamusiu ..:)..
To tak żebyś pamiętała:tak:;-)

Abigaill- śliczne :)
 
Abigaill - śliczne łóżeczko, dla królewny.
Skarpetki........ nie mam skarpetek!!!
Anakilim - spokojnie, jeszcze masz czas:-D, a miałaś chyba o tym pamiętać- co ta ciąża z nami robi:happy: Ja zawsze po zakupach stwierdzam, że coś zapomniałam kupić, ostatnio też tak było, a MIAŁAM LISTE:baffled:
 
Z tych wrażeń zapomniałam zapytać, dziewczyny u którego sprzedawcy z allegro kupiłyście karuzele Fisher Rainforest o ile na allegro? Bo ja też ją chcę ją nabyć i leżaczek-bujaczek.
Z góry dzięki
 
Anaklim a widziałaś w Irlandii bobasa w skarpetkach bo ja rzadko :-D:-D:-D
a tak serio to tylko skarpetki mamy jeszcze czas;-)
Pycha łużeczko łużeczkiem....ale za to jaka zawartość:-):tak::-)
 
Dzięki Aniam, chyba taki kupie

Anaklim, tak ci pozazdroscilam ksoza, ze teraz ogladam na Allegro, ale chyba jednak wydanie 300 PLn na kosz teraz wydaje mi się bez sensu.
[FONT=&quot]Abigail, ładna pościel i kolor ścian[/FONT]
 
reklama
Ida - kiedyś chyba dziewczyny coś pisały o termometrach , ale byś musiała sporo tego przekopać .. ale mi ten do ucha wydaje się fajny , bo szybki ... testowałam na mężu to dobrze mierzył ..

Anaklim - he he to nie to co u nas, bety, czapki , skarpety itp
 
Do góry