reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Aniam - ja z wlasnego doswiadczenia potwierdzam slowa poloznej :-( I choc wlosy mam geste to po porodzie ich stan mnie przerazil. Oby teraz bylo lepiej z ta utrata wlosow....
 
reklama
Mi bardzo pomogło jak się ściełam na krótko - po roku i tak są odrośnięte, a mniej więcej przez rok walczy się z tym wypadaniem. Takie krótkie to naprawdę nie widać że wypadają w porównaniu jak miałam za ramiona...
 
Potwierdzam wasze słowa. Po porodzie był spokój, ale gdy skończyłam karmić Anię piersią, zaczął się koszmar. Po umyciu wanna byla pełna moich kłaczków, a ja niestety gestych włosow nie mam. Ratowałam się preparatem ze skrzypu polnego z dodatkiem mikroelementów ( kapsułki w zielonym pudełku- nie wiem jakiej firmy)- okazał się rewelacyjny.
Teraz na pewno będzie powtórka:sorry2:.
 
to ja się pochwale zakupami ale nie moimi tylko męża:tak:
 

Załączniki

  • DSC00238.JPG
    DSC00238.JPG
    83 KB · Wyświetleń: 13
  • DSC00239.JPG
    DSC00239.JPG
    91,3 KB · Wyświetleń: 14
  • DSC00237.JPG
    DSC00237.JPG
    100,1 KB · Wyświetleń: 13
  • DSC00242.JPG
    DSC00242.JPG
    78,7 KB · Wyświetleń: 16
  • DSC00247.JPG
    DSC00247.JPG
    56,4 KB · Wyświetleń: 13
dziewczyny super zakupy :tak::-)

a ja mam pytanie odnośnie laktatora, czy jak sie karmi piersia to jest wogóle potrzebny??? no napewno wtedy gdy chce się wyjść i trzeba odciągnąć mleko, ale jak nie ma takiej potrzeby???

pytam, bo nie wiem czy kupowac teraz już, czy wstrzymać sie i dopiero jak bedzie potrzeba???
 
reklama
ja używałam przy nawałach pokarmu żeby nie dostać zapalenia piersi.
mam taki sam jak moniap i bardzo mi pomógł....
moniap gratuluję udanych zakupów:-)
 
Do góry