reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Ja swojej córeczce kupuję od 3 lat zabawki drewniane. Duży wybór jest np. na bulubulu.pl czy wapex.com.pl - to ten sam sklep tylko, że z nową ofertą zabawek. Polecam. Bo polskie a nie chińskie. Kiedyś kupiłam chińskie (też drewniane) i farby okazały sie toksyczne...
 
reklama
Gosia - ale o co chodzi ??...

Anaklim - na nogi .. no tyle to ja wiem , ale jak coś takiego włożyć i nie " połamać dziecka "??.. wiem naucze się ...
Wózek , no coć lizmuzyna to ważna sprawa , zaraz u Ciebie będzie .. dobrze że fajny sklep się trafił :)...
 
Aniam - zapytaj sie swojego J. czym wyczyścić cromowany stelaż od wózka, tak, żeby tego chromu nie zedrzeć- na bank są jakieś środki do samochodów. Muszę nad swoim starym wózkiem popracować. Będę wdzięczna za jakąś podpowiedź.:sorry2:
 
Hehe Aniam - dobrze rozreklamowalas swojego Y :-)


Anaklim - piekne zakupki, posciel rozowa jest cudna. A to sa posciele juz z wypelnieniem?

Anaklim - nie masz skarpetek???? Ja juz mam caly worek:-D Fajne sa w H&M i Zarze. Ja kupowalam tam wielopaki w kilku odcieniach jednego koloru.

Ja nadal nie mam nr przesylki z naszymi lezaczkami i karuzelka:baffled: - w aucji tez jest wiadomosc ze podaja dane i mozna monitorowac przesylke. No ale mzoe to dlatego ze jest weekend.:baffled:

A dziewczynki macie juz niedrapki? Bo ja kupilam kilka par w kompletach np z czapka ale u Gabrysi ich wcale nie stosowalam.:confused:

A no i musze jeszcze kupic pokrowce na przewijak tylko nie spotkalam odpowiadajacych kolorow - bez i jasno blekit.
 
Ostatnia edycja:
Agata - są specjalne środki do czyszczenia chromowanych części w autach , ew. mleczka .. najszybciej dostaniesz takie na stacjach benzynowych..
 
Karina - tu przeważnie pościel jest już z wypełnieniem dlatego ja kupiłam od razu dwa komplety, trzeci dokupię jak będę miała już wszystko. Mam 2 pary niedrapek, przy Kaju też nie stosowałam, teraz dokładnie tak jak piszesz, były w komplecie z czapeczkami:) Mi dane przesyłki wysłali mailem od razu z potwierdzeniem wysyłki. Polecam: www.dino.sklep.pl Będę tam jeszcze zamawiać chustę Chusta Bebelulu model HAMALU [16013] - 179.00 zł : dino sklep dla dzieci : wózki, foteliki, maxi cosi,jane, mutsy, casualplay, łóżeczka
i pewnie parę innych drobiazgów:)
 
Agata - są specjalne środki do czyszczenia chromowanych części w autach , ew. mleczka .. najszybciej dostaniesz takie na stacjach benzynowych..

Tak czułam ale kiedyś pytałam się na jakiejś stacji to pan powiedział, że nie ma niczego takiego co by nie zniszczyło tego chromu. No ale przecież ludzie odnawiają stare motory i samochody.
 
Agata - pan na stacji to mocno zacofany musial byc. Do chromu sa specjalne pasty. I niektore sa naprawde swietne - ja mialam taka w puszce nie pamietam nazwy chyba cos z zolwiem - byla dosc droga ale po niej elementy chromowane mojego rumaka lsnily jak...
Zobaczcie same:
DSC00545.jpg
 
reklama
anaklim- super zakupy:tak: mamy takie same foteliki, tylko oczywiście w innych kolorach:)

karina- ja równiez jestem fanką skarpetek z h&m:-) i dla oli i dla julii:-)

pokrowca na przewijak nie kupujemy... przy julii sprawdziły nam sie jednorazowe podkłady do przewijania z rossmana:tak:

niedrapki też sie sprawdziły:tak: dlatego od razu zakupiłam kilka par, bo te po julci mi gdzieś wcięło:dry:

agata- odebraliście wózeczek???
 
Do góry