reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

A to druga pościel i wanienka w częściach: ma przewijak i dwie półki, jak Hubert skręci to walnę jeszcze jedną fotę:)
 

Załączniki

  • misio.jpg
    misio.jpg
    536,9 KB · Wyświetleń: 35
  • wanienka.jpg
    wanienka.jpg
    355,2 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Anaklim - gratulacje .. super zakupy :)...wszystko śliczne ..
Ja dziś nastawiłam trzecią pralke ciuszków, wyprałam też ręczniki dla maluszka , pokrowce na przewijak itp .. ale mam prasowania na poniedziałek .. ale te małe ciuszki jakoś tak fajnie się prasuje
 
Anaklim - ale miałaś udane zakupy!! Super!! :-):-)

Karina - no właśnie wiem, ze sobie wymyśliłam.... A nigdzie 5 punktowych nie ma....:dry: A podoba mi się taki fajny leżaczek z Fisher Price, bo huśtawkę mam (po siostrzenicy), więc nie będę drugiej kupować

Ewa - właśnie...półśpiochy miałam jeszcze kupić....:-p;-)
 
Klajo - kurde, skarpetki!!! Tego nie mam....
Moja przesyłka przejechała wczoraj o 20:07 przez Niemcy... Mam nadzieję, że we wtorek będzie:)
 
Klajo - Ty sie nie śmiej:)))) Mam wrażenie, że jeszcze wielu rzeczy nie mam. Jak do tej pory oglądałam, oglądałam i teraz kupuję na huuurrra wszystko w jednym sklepie. A skarpetek nie ma:(
Bardzo się cieszę, że podobają się Wam moje zakupy, będą jaja jak się chłopiec urodzi... Dałam się przekonać do biało różowej pościeli:)
 
Anaklim - nadzorujesz przesyłke w necie ?.. ja wszelkie zakupy rozpoczełam od skarpetek .. a teraz mam juz nawet małe rajstopki .. nie wiem jeszcze tylko jak się je dziecku zakłada ..
 
reklama
Hehehe... Aniam na nogi:)))))) No, nadzoruję w necie. Szczerze - jestem zaskoczona, jak szybko się z tym uporali. Oczywiście nie chwal dnia przed zachodem słońca - jak mawiała moja babcia, zobaczymy jak kurierzy, ale sklep w końcu pokazał się z najlepszej strony! W środę o 23.00 przelałam kasę, a w czwartek o 15.00 przesyłka już była w drodze... Najbardziej nie mogę doczekać się wózeczka.
 
Do góry