reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Karina - a tę pastę kupowaliście właśnie na stacji czy w jakimś innym sklepie :confused:

Ewa - odebraliśmy wózek, stoi zapakowany.
Ja ostatnio jakoś mam kiepski nastrój i te tak wyczekane zakupy nie poprawiły mi jakoś humoru, wszystko stoi w przedpokoju, muszę to gdzieś poupychać.
 
reklama
Karina - Łooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak ja bym śmignęła motorem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ewa - Jane Slalom Pro:) Chciałam mam - wózek leci, czekam:)
 
Agata - skoro sa to pasty do czyszczenia chromowanych elementów, to nie moga go niszczyć ... głupi ten gość czy co ... ew. w salonach samochodowych tez można nabyc ,, \\

Karina - J sie zakochał w Twoim rumaku
 
Pycha super zakupy .. ja tam już ciuszki omijam z daleka , bo już za duzo tego mam wszystkiego .. bo to taka tanioszka to zawsze się coś weźmie ..
 
Pycha super zakupy .. ja tam już ciuszki omijam z daleka , bo już za duzo tego mam wszystkiego .. bo to taka tanioszka to zawsze się coś weźmie ..
ja chyba już też musze omijać takie sklepy, no ale takie cudeńka tam mozna wyszperać, zwłaszcza dla naszych maluszków, bo to prawie niezniszczone i do tego kasiorka mała

ja to wogóle mieszkam w małym miasteczku i u nas w pobliżu nie ma takich fajnych dziecięcych sklepów jak wy tu piszecie, a jak sa, to ciuszki po jednym praniu robia sie bleee, więc na ciuchach mogę wybrac 100 razy lepsze gatunkowo :tak:

a przed chwilką własnie dostarczyli mi wypełnienie do pościeli i prześcierdełko, tak więc łóżczeko jest kompletne,
wózek zamówiony, można odebrać w każdej chwili,
do torby chyba mam większość, niby wszystko, no ale..... zawsze coś sie zapomni
 
reklama
Pycha - moja kuzynka ma ten sam problem .. albo może kupić na ciuszkach , a ma znajomą która prowadzi ciuszki więc jej odkłada fajne rzeczy , albo iść na rynek i kupić " szmate" która po praniu sie nie nadaje do niczego .. więc jak wiadomo kupuje na ciuszkach a Antek wygląda super ..
Raz na jakiś czas jadą do poznania na większe zakupy ale dla nich to spora wyprawa bo aż 60km .. buty dla małego najczęściej ja dla niej kupuje i suną pocztą :-D:-D
 
Do góry