reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

To że żrą też ... bo już kiedyś koleżance przerabiał , no ale jak coś ma projektor, lampke, kręci się i jeszcze gra no to musi miec na to energie .. ale poza tym trzeba ją zdjąć z łóżeczka , rozkręcić cztery śrubki wymienić baterie , skręcić . wiec troche z tym zachodu a po co .. a tak pyk jest na zasilacz i tyle ..roboty miał na 20min .. a sam zasilacz kosztował 8zł
 
reklama
Karina - to po tatusiu .. wszystko w domu sam zrobi .. nawet remont , no i lubi sobie coś tam dłubac w takich rzeczach .. ostatnio naprawił mi ładoware do kompa mimo tego że pan w sklepie powiedział że się nie da .. a nowa 150zł ..
 
Kupiłam fotelik samochodowy, dwa kompety pościeli, pięć prześcieradeł, wanienkę z przewijakiem, dwie pary bucików, kurteczkę, kocyk do szpitala i parę dupereli dla nas:)
Jutro powklejam fotki. Jestem zmęczona, ale bardzo szczęśliwa!!!
 
Isunia - Kajek spał na prześcieradle, bez poduszki, mało tego często zasikiwał prześcieradła podczas przewijania (uwielbiał sikać do góry) i przewijak na nic się zdawał:( Nauczeni doświadczeniem zaopatrzyliśmy się w pięć.
 
My też mamy tylko jedno prześcieradło. W ogóle o tym nie pomyślałam:baffled:. Może uda mi się przerobić te, których nie używamy. To jest myśl:-p.

I nadal brakuje nam wanienki, spirytusu oraz fotelika. Wózek ma być do środy.
 
anaklim- wow:szok: wszystko w jeden dzień:szok: super!!! czekamy na foty:)

aniam- już pisałam, tylo pozazdrościć męża:-D

karina- boska ta karuzelka:tak: ja jeszcze nie wybrałam modelu, ale na pewno bedzie to fisher price:tak::tak::tak:

a ja dziś będąc na zakupach dokupiłam malutkiej w h&m dwupak półśpiochów, dwie pary grubszych skarpeteczek:-) i maleńkie rajstopki. wszystko już się pierze z moimi koszulami do szpitala:tak:
 
No właśnie te koszule do szpitala to tez w tym proszku dzieciecym ??...
Ja dziś nabyłam pampersy ... i proszek do prania .. bo już się kończy , tym razem kupiłam 5kg...
 
reklama
Moje zakupy, część pierwsza:
 

Załączniki

  • ciuszki.jpg
    ciuszki.jpg
    511 KB · Wyświetleń: 28
  • fotelik.jpg
    fotelik.jpg
    526,8 KB · Wyświetleń: 23
  • pościel.jpg
    pościel.jpg
    457,5 KB · Wyświetleń: 25
Do góry