reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Sanya - do tego łóżeczka to może niech Y zaprosi kolegów .. ostatnio słyszałam od koleżanki że to takie ala pepkowe tylko wcześniejsze .. spotykają się panowie , pija rózne trunki i składają razem łóżeczko .. pierwszy raz o tym słyszałam .. ale człowiek uczy się całe zycie ..

Ja tez obcinam metki .. choć w moim sklepie mądra firma ma takie przygotowanie do wyrwania metki .. choć jedni mądrze to rozwiązali ..

Ja mam jeden kombinezonik polarkowy ten który nabyłam wczoraj ale on ma podszewkę z innego materiału i raczej nie będzie przewiewny ale właśnie ciepły .. oby :))..
 
reklama
Mam pytanie: spirytus do przemywania pępka będziecie rozcieńczać same z 90% czy też poprosicie pediatrę o receptę i dacie w aptece do zrobienia?
 
A ja chciałam się pochwalić zamowiłąm wozior już czeka zapakowany w piąteczek jadę odebrać dokładnie taki jak w załączniku.
A dziś poszalałam na allegro i zamówiłam trochę ciuszków żeby trochę was dogonić:-) fajne uczucie.
 

Załączniki

  • 81CONOAAH65.jpg
    81CONOAAH65.jpg
    104,1 KB · Wyświetleń: 27
kama- mi pediatrka podała przepis (przy julci), ale już nie pamiętam... w każdym razie w aptece też powiedza jak to zrobić, aby otrzymać roztwór 70%... chociaż- u nas sprawdziły się gaziki nasączone spirytusem leko i gencjana:tak:

abigail- gratuluje wyboru:tak::tak: gdybym wybrała model z formulą strata, na ten sam bym sie zdecydowała:-)

ja również obcinam metki:tak::tak:
 
u nas na pępolka sprawdził się fiolet na spirytusie ale brudził ubranka - teraz do szpitala biorę spirytusik a jak coś będzie nie tak z gojeniem to fiolecik w domu zapodamy
 
Tutaj jest gotowy surgical spirit for cord care w każdej aptece i nawet takie specjalne plastry nasączane spirytusem:) Już kupiłam...

Abigaill - gratuluję Nomada:)
 
reklama
Oj dziewczyny...ale poszalałam....:-):-) Dzis kupiłam piekne ciuszki w H&M - spodenki, bluzeczki i sukienusie.....Cuuudo....:-D No i kocyk - poscieli jeszcze nie mam :dry: No...i najważniejsze - wciąż brak łóżeczka.... ale chyba kupie RADEK VII - takie całkiem w gruszke jest.

Ida - pytałas o wózek, tak to Roan Marita, jest w niewielu sklepach, ale jest na allegro :tak: Dla mnie idealny, sprawdzony juz przez moja starszą siostrę, szczególnie że mieszkam na uboczu i droga do mojego domu to polny dukt....

Nie mam jeszcze nic dla siebie do szpitala, ale mam jeszcze troche czasu :tak:
 
Do góry