reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
matylda111 ja też się zastanawiam nad tym samym wózkiem Roan Marita, moje dwie koleżnaki mają i bardzo sobie chwalą. Na razie mam na oku właśnie Roana i jeszcze Bartatinę firmy Jedo ( chyba ) . Bartatina jest tańsza o ok. 200 zł , ale musze jeszcze obydwa obejrzeć na "żywo" .O Roanie czytała wiele pozytywnych opini , jak i o Bartatinie tyle ż są to wózki raczej cieżkie ok. 15 kg, dla mnie bez różnicy bo mieszkam w domu. Szukam klasycznego wózka bez udziwnień no i dużej gondoli, bo jakoś tak wrzesień to nie wiadomo i ciepło może być i zimno za 2 miesiące się robi , więc trzeba by malucha grubiej ubrać i opatulić porządnie.
 
Matylda - ja jestem za, chociażby dlatego że ROAN ma normlaną gondolę, zresztą ten wózek który mamy dostać jest bardzo podobny. Zreszta ja jstem tradycjonalistką jeżeli chodzi o wózki...w sensie najpierw typowa klasyczna gondola i potem spacerówka

Biala _dama- Bartine oglądałąm i nie podoba mi się w środku
 
Biala_dama - ja nie oglądałam jeszcze ROANA w srodku ..., ale Bartina jest jakas sztuczna , kurcze ja mam prównanie do tego wózka co mamy dostać i to jest przerażające , tam ten marteriała aż zaprasza żeby położyć maleństwo a tu niekoniecznie, ale muszę jeszcze zobaczyć ROANA tak wszelki stłuczaj...
 
Aniam na stronie ABC pisze ze wazy niby 14,5 kg. No chyba nie wprowadzaja w blad. W pierwszym lepszym sklepie internetowym kosztuje takie cudo 390e.Ale oni tu robia promocje, mozna na duzo tanszy trafic:tak:.

Majeczka a co to za cudo?

A jako zrodlo wiedzy wozkowej polecam forum gazety wozki dzieciece.
 
majeczka- a co to za firma??? bo podobne ma quinny... i tez sie nad nim zastanawiam:tak:

matylda- fajny:tak:

agata- julia ma z chicco fotelik- i jest rewelacyjny:tak: moja koleżanka ma tez spacerówkę- i również zadowolona:tak: ale racja- najpierw trzeba obejrzeć:tak::tak:
 
reklama
Do góry