reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

powiedzcie mi kochane ile razy mozna spiewac happy birthday ???? :angry: ja wysiadam juz ... codziennie inna lala ma imprezke ...

sorki nie do tego watku mi wstawil tego posta ... zlosliwosc komputerow ... nienawidze dziada wrrrrrrrrrrrrr
 
reklama
Niemiecki wózek ABC 4 TEC firmy ABC DESIGN (342758513) - Aukcje internetowe Allegro

Anaklim-to mnie teraz zaskoczyłaś bo na tej aukcji jest 14 z gondola a niecałe 13 spacerowy :))
pani w sklepie jak go oglądałam z gondola też mówiła o 14 więc chyba na tej drugiej sie pomylili ..
ale masz sokole oko.. ja nie zwróciłam na to uwagi, bo tylko wam model chciałam pokazać ..

No i na tapecie nadal jest quinny , choc napewno nie buzz spacerówka naprawde wyglada jakby dziecko miało z niej wypaść .. no i czy w buzz ta spacerówka rozkłada sie do poz. leżącej ??
 
Aniam - ja mam lekkie zboczenie jeśli chodzi o wagę z racji tego, że mieszkam nad kanałem. Już wyjaśniam: przepiękny trakt spacerowy, kwiaty, kaczki, łabędzie, na lato przyleciała czapla... Wszystko ok, tylko ścieżka wysypana jest dość grubą warstwą żwiru. Ja się po prostu obawiam, że ciężki wózek po prostu ugrzęźnie i trzeba go będzie pchać jak czołg:(( Bo jeśli chodzi o resztę, to nie ma bólu, mieszkamy w domku, po schodach nie trzeba będzie dygać, do samochodu raczej w całości i tak się nie wkłada...
 
anaklim - ja też raczej nie ma pieter do pokonania , myslę że co do tego żwiru to chyba wiele zalezy od kół a nie od ciężaru , bo w wózku bejbik , bambetle, spiworki, kocyki i inne bajery , to już chyba kilogram nie robi róznicy, to chyba tak jak z samochodem , czasem jest ciężki a wyjedzie nawet z błocka .. pewnie powinny byc spore koła i pompowane , tak mi sie wydaje , no i pani w sklepie mówiła mi że na wertepy dobre też duże piankowe ..:))
 
aniam byly dwa tygodnie temu - stad ta cala akcja ... a lalki hmm wszyscy uwazaja ze to super prezent dla dziewczynki - to sie walaja teraz po domu :szok:

matylda mielismy fotelik roan - calkiem solidna firma choc minus jeden byl bo pokrowiec byl z bardzo sztucznego materialu wiec mala latem plywala w tym foteliku ;-)
a wozki widzialam kilka razy na "miescie" nienajgorzej wygladaja - hmm solidnie
 
Aniam - ja mam lekkie zboczenie jeśli chodzi o wagę z racji tego, że mieszkam nad kanałem. Już wyjaśniam: przepiękny trakt spacerowy, kwiaty, kaczki, łabędzie, na lato przyleciała czapla... Wszystko ok, tylko ścieżka wysypana jest dość grubą warstwą żwiru. Ja się po prostu obawiam, że ciężki wózek po prostu ugrzęźnie i trzeba go będzie pchać jak czołg:(( Bo jeśli chodzi o resztę, to nie ma bólu, mieszkamy w domku, po schodach nie trzeba będzie dygać, do samochodu raczej w całości i tak się nie wkłada...

A tu się z koleżanką nie zgodzę ;-), ciężki ale dobry wózek będzie się znacznie lepiej prowadził na żwirowej drodze niż lekki. Emaljunga to cholernie ciężki wózek ale prowadzi się świetnie, nie prowadziłam innego, który by się tak super prowadził. Mam też zwykłą spacerówkę i prowadzenie jej jest beznadziejne za to składa się do małych rozmiarów :sorry2:

Ewa - nie mam jakoś przekonana do chicco ale może trzeba będzie chociaż przejść do sklepu i popatrzeć :sorry2:
 
matylda - jak dla mnie fajny , szkoda,ze nie ma fotki ze spacerówką , bo z gondolą kazdy jak czołg wygląda hi hi i mógłby mieć ten kosz zakupowy troszke wyższy po bokach ... choć nie znam się na tym..co do firmy to też nie wiem nie znam nikogo z takim pojazdem
 
reklama
ja go wybrałam dlatego, że przypomina wózek Matełka z przed 8 lat, ot taki klasyczny, najnormalniejszy na świecie bez udziwnień i ekstrawagancji( to tylko moja skromna opinia):-)
 
Do góry