reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
agata -hehe a ja tam byłam tyle razy i nie widziałam bebeconfort ehhh:-( Te Peg Perego też fajne koleżanka ma, ale widzę że ty raczej preferujesz małe kółka?

Tak - małe kółka, lekki wózek i mały po złożeniu.
Duże koła i ciężkie już mam :laugh2:

ewa o buzie juz pisalam ... spacerowka wyglada na strasznie wywrotna ... moja sie bala w niej siedziec ... julke masz w dobrym wieku poprzymierzaj ja do wozeczkow zeby miec pewnosc ze drugiegmu tez bedzie wygodnie ... czasem tak jest ze gondola ok ale potem spacerowka okazuje sie porazka ...

agata a czemu nie podoba ci sie fotelik ... przez baze ??? dla mnie baza to prorytet ...
Baza - to odpinanie i przepinanie do drugiego samochodu - i ja i D. mamy swoje a z Mery jeździmy jak nam podejdzie - oba są duże więc nie ma problemu. Jak Maria pójdzie do przedszkola to trzeba będzie jeszcze dokupić drugi fotelik dla niej. Nie wiem czy taki fotelik można zamontować bez bazy ?
 
Noo jeżeli mój Y. zampontuje kiedykolwiek dziecko do małego auta to go zjem żywcem :szok: tylko i wyłącznie w dużym więc baza ok jak dla mnie :tak:
A zanim ja skończę kurs i zrobię prawko wreszcie to może dorobimy się trójki :-)
 
Nie wiem czy taki fotelik można zamontować bez bazy ?
z tego co się orientuję to każdy fotelik można umieścić w samochodzie bez bazy:tak::tak: różnica polega jedynie na sposobie mocowania pasami bezpieczeństwa.baza nie jest elementem niezbędnym - dla niektórych jest udogodnieniem a dla innych zbędnym wydatkiem:tak:ja zaliczam się do drugiej grupy osób;-)
 
z tego co się orientuję to każdy fotelik można umieścić w samochodzie bez bazy:tak::tak:

dokładnie!!!

agata- a oglądałas wózki chicco?? bo one tez są w miarę lekkę i fajnie sie składają...
my się zastanawiamy, bo mamy mały bagażnik, a do tego kilka schodków do pokonania przed windą:baffled:

WÓZEK CHICCO TRIO FOR ME TOP EXCLUSIVE ORginal GW (337252132) - Aukcje internetowe Allegro
OBNIŻKA CHICCO EVOLUTION TRIO ENJOY + POLSKA GW (344213669) - Aukcje internetowe Allegro
CHICCO TRIO FOR ME KOLOR SATURN MODEL 2008 (344139086) - Aukcje internetowe Allegro
 
Nie wiem czy taki fotelik można zamontować bez bazy ?
agata z moich info wynika rowniez ze tak ... baza to gadzet ... ale ja na niego stawiam poniewaz martyna byla i w sumie do dzis jest niesamowicie wrazlina na dotyk w czasie snu ... jak juz zasnela to niewolno jej bylo ruszyc (teraz tez) ... wiec jak juz wyjaca po ubraniu w te fatalaszki wyjsciowe wrzucalismy w foteli ze zmeczenia padala ale przy pierwszej probie zapieca pasami fotelika wybudzala sie i zaczynalo sie darcie na nowo :no::no::no: przerabane ...

ewa wozeczki wygladaja na sprytne ... pierwsze wrazenie leciutka konstrukcja

sanya dobra decyzja ... troche czasu zostalo wiec na pewno jescze cos znajdziesz ... a moze cos calkiem innego ci sie ujawni ;-)
 
Wózek 4-Tec+Gondola+Torba ABC Design!!!NOWY!!! (339229127) - Aukcje internetowe Allegro


Mi się narazie podoba ten " dziwaczek " no i słyszałam pozytywne opinie .. ale wszystko się może zmienić ,,,
w lipcu będziemy przez kilka dni u znajomych taty pod samą niemiecką granicą no i zastanawiamy sie czy nie jechać tam na zakupowe szaleństwo.. tylko nie wiem jak cenowo, bywałam czasem ale nie po rzeczy dla bejbika :))

Ewa- fajne te twoje chico wózeczki no i cena też super.. zawsze myślałam że chico to minimum dwa koła..

Agata- już byłam na tej stronce wcześniej i naprawdę jest tam wszystko..
 
reklama
Do góry