reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
Dziewczyny - przełamałam się!!! Kupiłam pierwsze ubranko dla maluszka - na wyjście ze szpitala. Śpioszki i bluzę z kapturkiem. Takie kremowo - beżowe, bo oczywiście trudno mi uwierzyć w dziewczynkę:) Jak wieczorem siądę do kompa to fotkę wkleję:)
 
Anaklim - czekamy z niecuerpliwościa .. ty nie kupowałas , bo zaczęłaś od grubszych rzeczy ..a dribiazgi na koniec
 
Kasia - fajna ta pociel ... choć juz jedną mam , narazie wystarczy hi hi ..

a ja przed chwilką nabyłam przez allegro fotelik samochodowy maxi cosi cabrio szaro-niebieski ,,
Używany bo nowe dość drogie .. a raczej ciężko jest zniszczyć taki fotelik . J odbierze go we wtorek jak pojedzie do wrocka..

Czy kupował ktoś śpiworki do takich fotelików ... ? czy to raczej zakup bez sensu ??
 
Ja mialam spiworek do fotelika i byl nam bardzo przydatny - szczegolnie gdy bylo zimno - nie musialam okrywac fotelika np. spadajacymi kocykami.
No ale wiadomo obyc sie bez tego da... cena niestety tych Maxi-Cosi jest dosc wysoka :baffled:
 
Mi się nigdy śpiworek nie przydał. Jak był mały całkiem to nie jeździłam praktycznie (lekarz pod nosem), a potem to raczej było mu za gorąco niż za zimno, bo nastała wiosna. Ale teraz akurat pewnie jak się rozjeździmy to będzie środek zimy, więc może być inaczej. Ja w sumie też nigdy nie przykryłam kocykiem w samochodzie...
 
Karina - nowy kosztuje 160zł , ale używany można dostać na allegro za jakieś 60-80zł .. a taki śpiworek nadaje się też do wóżka ?? Bo jak tak , to do wózka i tak będę musiała kupić ...
 
Ja mam do was pytanko... Może i głupie ale pierwszy raz będe mamą a wole zadawać głupie putania niż potem bć nieprzygotowaną...
W tej pościeli co podałam linka jest też rożek z poduszeczką... I ten rożek jest w sumie jak kołderka... Jak myślicie czy coś takiego nadałoby sie na pościel do wózka? na jednym ze zdjęć widać ten rożek... Proszę doradźcie
 
reklama
Jak jest miękki to spokojnie się nada jako kołderka. Bo czasem są usztywniane i wtedy połowa jest sztywna (ta co dziecko leży plecami) a boki miękkie, to się nie nadaje wtedy za bardzo.
 
Do góry