reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
Karina-ja właśnie planuję zakup Mutsy (lightweight)możesz powiedzieć czy jesteś zadowolona z tego wózka? bardzo mnie interesuje opinia kogoś kto to sprawdził:tak:
A Gabrysia- prześliczna:-):-):-)
 
Sanya - to bardzo dobry wozek, bylam bardzo z niego zadowolona, swietnie sie prowadzi, latwo sklada. Moja siostra teraz tez go polubila i teraz tez kupila Mutsy.
Tyle ze po jakims czasie kiedy dziecko juz samo chodzi to spacerowka juz nie jest taka wygodna. Wiekszosc mam kupuje potem juz lzejsze spacerowki. Bo niby wozek duzy z pompowanymi kolami jest fajny ale gdy sie juz z niego malo korzysta na dobra sprawe to pchanie go pustego z boku czy czeste skladanie ciezkiego wozka do bagaznika to raczej juz problem.
Ja teraz tez kupie jednak wozek na duzych kolach na pierwsze miesiace bo jakos nie mialabym sumienia malenstwa narazac na drgania plastikowych kol.

Koelzanka ma ten lightweight i bardzo sobie go chwali ze wzgledu na mozliwosc wciagania wozka wraz z dzieckiem po schodach. To bardzo dobre jesli nie ma sie wozkowni.
 
Czekam cierpliwie na swoje rzeczy... Dziś dostalam od sąsiadki reklamówkę ciuchów dla dziecka. Kupiła dla noworodka na 52-54 cm tylko jej syn urodził się 56 i ciuszki się nie nadawały... Super, czuję, że nie muszę się rozpędzać:)
 
kurcze dziewczyny czytam ze juz tyle macie.wprawdzie ja ubranka mam po synu ale coreczce chcialabym tez cos kupic rozowiutkiego-jak przystalo na dziewuszke.
Wozek mamy X-LANDER po synu
 
Karina- serdeczne dzięki za Twoją opinię nt Mutsy:tak: teraz nie pozostaje mi nic innego jak wybór koloru nadwozia;-)

Przyszły dzisiaj kolejne zamówione ciuszki dla mojej córeczki- 2 bodziki, 2 pary śpioszków i polarowy dresik:tak: Tatuś zachwycony:-D:-D:-D

Jak się zbiorę do kupy to może wkleję foteczki..
 
reklama
Sanya - śliczne te rzeczy .. ładniejsze na Twioch fotkach niż wtedy jak oglądałyśmy je na allegro .. sporo już tego masz .

Anastazja - napisz coś na temat x- landera ..a ciuszki napewno zdążysz kupić nie martw się ..

Anaklim - miły taki prezent ...
 
Do góry