reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Ida - przeceniają ..na szczęście ,, choć tylko ciuszki , bo reszta to zykle ma stałe ceny ..

Ewa, Sanya - no właśnie w czercu pewnie pod koniec zaczną się przeceny więc może byśmy się wybrały na zakupowe szaleństwo .. choć jeśli chodzi o przecene to proponuje jechać do blue city .. bo zwykle jak w arkadi wszystko co fajne już sprzedane , to tam zalega, bo mało tam ludzi .. kiedyś tam byłam w okresie przecen i nieźle się obkupiłam..
 
reklama
Ja mam w domu taki do ucha, firmy AEG (kosztował tyle samo)... szczerze to mi się nie podoba. Ogólnie temp. w każdym uchu różnić się potrafi o stopień ( w sumie różnica pół stopnia sprawia że zbijasz gorączkę albo nie), więc i tak jak była wątpliwość to mierzyliśmy zwykłym cyfrowym znaczy termometrem pod pachę, co kosztuje 10 zł. Ten do ucha też jest wrażliwy na zanieczyszczenia w uchu (a nasz syn lubi mieć w nim dużo miodu, wtedy pokazuje error). Mi się bardziej podoba taki zwykły pod pachę - mierzy dłużej, w 30 sekund, ale nawet z biegającym dzieckiem dawaliśmy bez problemu radę zmierzyć temp. W uchu fajnie bo w 1-2 sekundy mierzy, tylko że dla mnie to on problematyczny z wiarygodnością.
 
aniam- ja sie nie wypowiem, poniewaz nie miałam doczynienia z takim termometrem...

kupiliśmy zwykły cyfrowy (za ok 20 zł) i zawsze mierzyłam temperaturę julci w pupci:sorry2:
 
kasia- zgadzam, się w 100%.
Koleżanka miała taki termometr ( nie wiem niestety jakiej firmy) i często miała problem z interpretacją wyniku. Podana była jakaś skala, według której nie zawsze można było jednoznacznie stwierdzić, czy jest już gorączka, czy lekki stan podgorączkowy.
Mierzę Ani gorączkę zwykłym termometrem i jest ok. Kiedyś trochę się wyrywała, ale teraz siedzi grzecznie i czeka na "pik- pik".
 
Mamuśki !!

Polecila mi przyjaciółka , powiedzcie czy warto inwestować .. miałyście z takim sprzetem do czynienia ..??


Termometr cyfrowy BRAUN IRT 3020 2lata Gwar+FV (362052078) - Aukcje internetowe Allegro

Ja mam brauna i u nas super się sprawdza, trzeba sie go tylko nauczyć. Początkowo wyniki były różne ale teraz nie mam z tym problemu, Maria nie lubi zwykłego termometru, mowy nie ma żebym zmierzyła temperaturę w pupci a w nocy, kiedy temperatura u nas zazwyczaj się objawia do ucha jest idealny. A swoją drogą teraz zazwyczaj wiem i bez jakiegokolwiek termometru czy dawać coś na gorączkę czy nie :tak::tak:
 
Ja mam taki jak Ewa i jestem zadowolona, ale Zuzia juz mniej, bo jednak chyba z 2 minuty trwa pomiar. :-(
 
Ja mam w domu taki do ucha, firmy AEG (kosztował tyle samo)... szczerze to mi się nie podoba. Ogólnie temp. w każdym uchu różnić się potrafi o stopień ( w sumie różnica pół stopnia sprawia że zbijasz gorączkę albo nie), więc i tak jak była wątpliwość to mierzyliśmy zwykłym cyfrowym znaczy termometrem pod pachę, co kosztuje 10 zł. Ten do ucha też jest wrażliwy na zanieczyszczenia w uchu (a nasz syn lubi mieć w nim dużo miodu, wtedy pokazuje error). Mi się bardziej podoba taki zwykły pod pachę - mierzy dłużej, w 30 sekund, ale nawet z biegającym dzieckiem dawaliśmy bez problemu radę zmierzyć temp. W uchu fajnie bo w 1-2 sekundy mierzy, tylko że dla mnie to on problematyczny z wiarygodnością.

.My mamy taki termometr elektroniczny,który wkłada się do ucha,po około 2 sek jest wynik i w każdym uchu jest taki sam poziom temp.Razem z termometrem było pudełeczku,na którym było dokładnie pokazane jak należy mierzyć temp,tzn. jak powinno sie ustawić ucho(delikatnie odciągając) w zależności czy mierzymy temp osobie dorosłej czy dziecku:tak:. jak na razie termometr sprawdza się ok. Kupiliśmy go jeszcze na Wyspach;-).
 
dzięki za naświetlenie tematu .. zawsze mozna na was liczyć ..
ja dzis dostałam awizo , czyli przyszedł śpiworek który zamówiłam dla maluszka , jak tylko go odbiore to wrzuce wam fotke
 
reklama
Ja mam rteciowy i ten idealny byl na poczatku, do pupy.Cyfrowe dwa taki zwykly za dyche i taki do ucha i skroni. Kupilam tez taki paskowy na czolo tez oki. Od 8 miesiaca do pupy nie dalo rady.
 
Do góry