reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
to fakt ze z wozkami bywa ciezko, wszystko zalezy od drogi, a z tym jest roznie:wściekła/y:. Ja na szczescie w swojej okolicy mam calkiem fajne chodniczki, choc i po trawce i wybojach na placach zabaw czasami tez jezdzimy:tak: i nie narzekamy. A prowadzi sie moim zdaniem dobrze, bo jak kilka razy malej 'cos odbilo' i musialam ja niesc i jednoczesnie pchac wozek, to nie mialam z tym problemu:-). Ale zalezy co kto lubi, mam kolezanke, ktora nie cierpi 3-kolowek:szok:, a mnie na odwrot - 4 kolka znudzily:baffled::baffled::baffled:....
Mnie bardzo podobaja sie 3-kolowe wozki,ale nam odradzano w sklepie ze wzgledu na wywrotnosc wozka(przy dzieciach starszych) i male kola.Zalezalo mi rowniez na pakownym koszu,a tego tam brak.Nie wiem ile jest prawdy z ta wywrotnoscia bo nie znam osobiscie nikogo kto ma 3-kolowca;-).
 
Majeczka - ja znam ten wozek b dobrze - ma go moja najblizsza kolezanka i niestety ten wozek jest najgorszym wozkiem jaki znam. Jedyna jego zaleta jest maly rozmiar po zlozeniu. A poza tym;
- ma beznadziejnie plytkie, lekko pochylone siedzenie - dziecko musi byc zawsze w nim zapiete i trzyma sie wylacznie na pasku wrzynajacym sie miedzy nogami:szok: Gabi mi raz z niego zjechala gdy jej nie zapielam i o malo nie zlamalam jej nozki na krawezniku.:baffled:
- kola sa tragiczne - blokuja sie nawet na gladkich powierzchniach - takze np po sklepach nie prowadzisz wozka tylko go pchasz z calym ciezarem. ( producent dawal gwarancje na wszystko oprocz kol nie wiem jak jest teraz )
- budka a raczej atrapa budki - nie spelnia zadnej funkcji - ani nie chroni przed sloncem ani przed deszczem. Jedyne co to ma kieszonke np na telefon:-D
- b ciezko sie go prowadzi.
- wozek jest b nietrwaly - ciagle cos sie z nim dzieje, stuka, terkocze itp. Wymaga ciaglej konserwacji, napraw itp.

Narawde to jedyny wozek ktory odradze kazdemu.:tak:

Sama kiedys chcialam kupic inny model Graco ale pan w sklepie mnie odwiodl od tego - wlasnie ze wzgledu na liche kola - i dzieki mu za to.:-) Swoja droga kolorystyke maja b ciekawa - ten GEmma jest piekny. :tak:
 
kasia.883 - oby sie nie sprawdzilo z ta wywrotnoscia, odpukac prosze;-)

Majeczka32 - graco mosaic bardzo mi sie podoba, wydaje mi sie ze jest super:tak::tak::tak: Planowalam go kupic jeszcze zaraz po urodzeniu sie malej z nosidelkiem, jako travel system Mothercare - nursery furniture, pushchairs, car seats, baby clothes, toys & gifts - ten czekoladowy. W koncu zdecydowalam sie na cos innego, i niestety nie wiem tak naprawde jak on sie sprawuje, a mysle ze powinno byc OK.
 
KarinaNieZie - no to niespodzianka z tym wozeczkiem. Ale super ze mozna poznac opinie kogos kto ma doswiadczenie... Bo myslalam ze fajny ten wuzio:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:No to dobrze ze jednak go nie kupilam.......:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry