reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Dziewczyny, a czy macie już może hustawkę dla szkrabów? Taką, którą we framudze można zawiesić? Ja przymierzam się do kupna tylko nie mogę się zdecydować czy drewnianą czy plastikową? Bardziej podoba mi się drewniana, ale nie jestem pewna czy te szczebelki wygodne są. Macie jakieś doświadczenia?
 
reklama
Dziewczyny, a czy macie już może hustawkę dla szkrabów? Taką, którą we framudze można zawiesić? Ja przymierzam się do kupna tylko nie mogę się zdecydować czy drewnianą czy plastikową? Bardziej podoba mi się drewniana, ale nie jestem pewna czy te szczebelki wygodne są. Macie jakieś doświadczenia?

Dołączam się do pytania, też się nad tym zastanawiałam....
 
Z doświadczeń moich i znajomych dużo wygodniejsze są plastikowe :tak:
Polecam taką, jaką my dostaliśmy w prezencie - Little Tikes
1_105756a055cf.jpg

Oprócz tego co widać - ma w środku pasy dla mniejszego dziecka. Obudowa jest fajna, bo zabezpiecza główkę przed przypadkowym uderzeniem w ścianę. Jest dość duża, na zdjęciu to takie na oko dziecko trzylatek, więc długo będzie się bawić dziecko. Naszym znajomym się bardziej podoba od ich huśtawek ;-) dużo sobie ją kupiło po wypróbowaniu u nas :happy2:
 
Musisz wbić haki szerzej niż szerokość huśtawki i wtedy się prosto buja. Ja nie mam framug, u mnie wisi w suficie na środku, ale buja się prosto, więc o framugę by się pnie obijała :-)
 
kasia_z fajna hustawka wlasnie taka ogladalam tydzien temu bo tez sie zastanawiam nad kupnem
 
Zu dostała drewnianą i czasem wkładam w nią matyldę ku jej wielkiej radości. Teraz chyba byłaby lepsza plastikowa, ale drewniana jest bardziej rozwojowa.
 
ja mam plastikową podobna jak na zdjęciu Kasia i jestem zadowolona ma pasy co jest ważne ja mam ją na działce więc nie powiem czy obija o framugi bo w domku jej nie mam zamontowanej ale mały jest zachwycony :-):-) i ja tez polecam zdecydowanie plastikowa :-):-)
 
Dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie huśtawki, ale chodzi mi o to, czy nie wiecie gdzie mozna kupic taki drąg rozporowy, - po remoncie u rodziców nie mogę zamontować hustawki do fragum drzwi, muśze mieć drąg do rozparcia pomiędzy dwoma ścianami.... i nie mam pojcie gdzie go szukać ? praktiker, obi...?
 
reklama
Do góry