reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
sa w sklepie sportowym bo mój mąż kupował jakis rok temu :tak:ale i tak z tego nie korzysta bo leń ihhihhi:-):-) faktycznie może i ja mu na tym powiesze huśtawkę :-D:-D nie pomyślałam :dry:
 
zapytałam mojego szefa, są też na allegro hihihi....cena ok 30-40 zł. teraz musze zmierzyc odleglośc międzu ścianami, ale jeszcze zastanawiam się nad hakami do sufitu????:tak:
 
Ewa - namiot jest świetny:):):):), najbardziej mi sie podoba tenz Mychą Miki..., Hania dostała od babć hustawkę , a od mamy i taty pchacza.... i teraz za nia latam ....:tak:
 
ten namiot jest na prawdę super moja Julia ma podobny i po złożeniu mało miejsca zajmuje a jaka zabawa przednia w nim adas tam teraz wchodzi i luka do niej a ona się bawi lalami :-D:-D maprawde super i poolecam my mamy biedronkę bo jak jej kupowałam 2 lata temu tonie było disneya a te to a wypasione :-D:-D:-D
 
namiot faktycznie dobry pomysl igor ma namiot - tipi mysle ze za miesiac to na balkon trafi i tam na powietrzy igor bedzie w nim sie bawil :)
 
reklama
dziewczynki mam do WAs takie pytanko jakie macie spacerowki i czy sie sprawdzaja?Stoje przed kolejnym trudnym wyborem ,teraz mialam baby design mini ale niestety po wyprawie nad morze nie nadaje sie juz do uzytkowania:D doradzcie cos błagam :zawstydzona/y:
 
Do góry