reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

rozmawialam kiedys z zappem i stwierdzili ze absolutnie nie wprowadza opcji z rozsuwanym siedzeniem bo to popsuje koncept najbardziej kompaktowego wozka na swiecie jakim sie oglaszaja. Petit Zia jest ciut wieksza po zlozeniu wlasnie przez to rozkladane oparcie bo rurki stelaza musza miec troche inny schemat. Zapp zreszta jest przeznaczony dla starszego dzieciaka ktory juz nie sypia na spacerach :)
 
reklama
Też rozglądam się za spacerówką ale taką niezadrogą do 300 zł. Myślałam o czymś takim, ale nie wiem .... : SPACERÓWKA FLASH CONECO

 
Ostatnia edycja:
Pycha, ten chicco proxima mi się podoba :tak: Ten drugi wydaje mi się jakiś maławy (mimo że niby większy zakres kg ma) - widziałaś na żywo?

My kupiliśmy zooty (tani, polski) ZOOTY FOTELIK 9-36 kg _______NOWOSC 2009 PROMOCJA! (614803509) - Aukcje internetowe Allegro
Teraz jeździ nim co prawda Piotrek, ale przymierzałam Maćka i też ok.
Jest plastikowy a nie styropianowy, nie wiem czy to gorzej, bo w sumie trochę dla mnie te foteliki to tylko obudowa na dziecko. Tapicerkę ma fajną, dzieciak się nie poci, jest wygodny i ok z dopasowaniem. Tylko się nie rozkłada. Ale ja w rozkładanie nie wierzę, bo Piotrek (i Maciek też) spokojnie kima na siedząco, a te rozkładanie to też niewiele zmienia jak na moje oko.

Mamy też chicco key-1 z regulacją - ale normalnie masakra. Maciek jeszcze nie siedzi sam, a już mu do maksa regulacji wzwyż brakuje 2 ząbków. Oby przestał w końcu rosnąć :eek:
 
Pycha - ja mam ten espiro i dla mnie jest super , rozkłada się na płasko więc spokojnie dziecko może spac , potem się wyciąga te poduszki spłycajace i inne cuda i masz większy . SZymek w nim jeździ już troszkę , a że nie siedzi to tym bardziej dla mnie był to super wybór. Mam jeszcze drugi z bmw ale na ten jest jeszcze za mały

Ewa - sliczny fotelik i piekne ma kolorki .śliczny ten mint ;-)i OPTIC FRAMBOISE:)
 
dzięki za rady

chyba zdecyduję się na ten espiro optima, aniam naprawde tak bardzo sie rozkałada? albo jeszcze mam jeden do wyboru - jestem zadowolona z tego co ma Majka: ramatti venus i moze małej kupimy taki sam, mała juz kilka razy w nim siedziała i jest OK

kasia a mi najbardziej zalezy na rozkładanym

Karina fajny, ale cena :no:
 
Pycha - jak go rozłożysz to dziecko jest w takiej pozycji jak w tym nosidle od 0-13.. zreszta fotelik przeznaczony jest dla dzieci juz od urodzenia więc musi się dobrze rozkładać .

Karina - fajny Twój fotelik .. CEnka wysoka ale wkońcu to już ostatnio fotelik Gabi . Więc m służyć kilka lat no i ISOFIX:tak::tak::tak:kolor dobrany do auta:-D
 
reklama
Do góry