reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Pycha - dzięki - ja się zastanawiam nad tym IQ , bo tam ustawiasz ilość i sam wyje jak jest już gotowe, fajny wynalazek. Ale musze jescze pomacać w sklepie i potem zamówie z allegro
 
reklama
Ja mam sześciolatka, który bez swojego Pieska nie uśnie! To dopiero masakra! Ma też Przekliniaka, Kolora, Kaję, Cliforda i wiele no name'ów:)
 
Aniam - oba są świetne i wydaje mi się, że o ile Zen bardziej podoba się mamom, o tyle myślę, że rain forrest bardziej dzieciom, a przecież chyba o to biega:)
 
reklama
Anaklim - to samo spytała moja przyjaciólka ( mama dwóch córek ) czy dla siebie czy dla Szymka.. i ta zabawka fajna przypinana do tacki , on lubi małpki. :)
 
Do góry