reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Aniam - to drugie krzesełko wygląda też na dużo wieksze jezeli chodzi o rozstaw nóżek, takie krzesełka i tak sa duże i zajmują sporo miejsca więc dobrze że kupiłas to pierwsze :tak:
 
reklama
Agata - tu " na wsi " mamy dużą kuchnie na szczęście .. ale dobrze że dokonałam lepszego wyboru:tak:Oby Szymkowi było wygodnie i aby chętnie w nim siedział , to w sumie najważniejsze, no i szukałam takiego co będzie miało cztery koła
 
Anaklim - to samo spytała moja przyjaciólka ( mama dwóch córek ) czy dla siebie czy dla Szymka.. i ta zabawka fajna przypinana do tacki , on lubi małpki. :)

Jednak co matki to matki... Przeczytałam i dało mi do myślenia... Może i ja kupię coś bardziej dla dziecka a nie designerski wynalazek na który zachorowałam, bo do mieszkania mi będzie pasił?
 
Matylda dostała rajstopy (śliczne) z mothercare, ale zupełnie sie nie nadają, są wąskie w pasie i dużo za długie, cięzko sie wkłada. Rozmiar 3-6 miesięcy, macie jakies doswiadczenia z rajstopami tej firmy?:szok::no:
 
Ida - dziś macałyśmy z Sanya skarpetki wszystkie miały tak ciasne ściągacze że szok , jak talie same sa rajstopy to ja dziękuje , skarpetki tez kolorki sliczne ale co z tego jak odcisnięte by były na nóżkach .

Anaklim - jedz na spokojnie do tego dublina zobacz sobie krzesełka no i zobacz jak Saszka będzie do niech pasował ;) większość się przeciez rozkłada i możesz go spokojnie do krzesełka wsadzić . Ale to co pokazywałas to bajerek fajny:tak:
A z tymi kołami w krzesełkach dziwna sprawa , bo u nas tak naprawde ciężko dostać takie na czterech , nie wiem czemu.

Matylda - dziś widziałyśmy na żywca to Twoje z Sanya ( bardzo ładne ) za 499:-)

Ja dziś kupiłam Szymkowi oprócz ciuszków pierwsze naczynka do jedzonka , miseczki , łyżeczki, pojemniczki i niekapek od 3 miecha . Bez problemu wypił z niego mleko , pod koniec coś się zdenerwował bo tam ten smoczek dość twardy ale pierwsze koty za płoty:-D
 
reklama
Ida ja mam takie rajstopki, dokładnie 3-6 mies. Dooopne strasznie, wąskie, za długie i niestety nie uzywam ich, sama nie chcialabym, zeby w rajstopach czuc sie jak w pasie odchudzajacym, dlatego córce tez nie bede tego serwowac.
Aniam super krzesełko!!! Ja poki co szukam fotelika samochodowego. I tu mam pytanie: kupic fotelik od 9-18kg?? (w przyblizeniu to od 9 mies zycia-tak pisza) czy od 0-13, bardz od 0-18 kg?? jest tego troche, a moja dziewczyna wyrosła ze swojego. Jakie Wy uzywacie?? gdybyscie miały linki do tych fotelików..:sorry2::sorry2:
 
Do góry