reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Ja dla swojej Ani kupiłam sukienkę i wierszyki (Ania już teraz jest fanką literatury - uwielbia, jak czytamy jej wierszyki)
I mnie też przeraża przedświąteczny szał w sklepach, dlatego większość prezentów kupiłam w internecie.
 
reklama
My byliśmy dzisiaj w złotych tarasach i było spoko, tylko jako odpowiedzialni rodzice pojechaliśmy tam po....19 :zawstydzona/y:, w domu byliśmy po 21 :-p. Ale było luźno :tak::tak:
Nie mogłam wyjść z nexta, maja takie cuda ale wytrzymałam i kupiłam tylko czapkę dla Anii, czekam do wyprzedaży :-p

Anaklim - my dla Anii kupimy misia, Marysia też dostała misia w swoja pierwszą gwiazdkę. I będzie to jedyny pluszak jaki od nas dostanie i mam nadzieję, że podobnie jak u Marysi będzie tym jedynym pluszakiem :tak:
 
Agata, fajnie ze dostanie to samo co dostala Maria; ja też nie jestem fanka pluszaków, w odróżnieniu do rodziny i znajomych:dry: ostanio oddałam cały worek pluszaków. Ja tez nie mam przentu dla Mati jeszcze, ale planuje jutro nabyc coś.
 
aniam- no dokładnie te pluszaki to tylko kurz zbierają ,my mamy ich tyle że szok i leżą w koszu a na początku jak były nowe to taka radość a teraz leżą i kurz zbierają hehehhe:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry