reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
madziula-dzieciaczki zdrowe fajnie przybieraja na wadze, ale dziś byłam zbadać im bioderka USG i troszkę maja niewykształcone.Mam zakładać pieluszkę tetrową na pampersa żeby nóżki miały szeroko i ćwiczyć żabkę nóżkami uh... ale czego się nie robi dla tych bezbronnych kochanych istotek
aniam-cyckiem niestety nie karmię nie dawałam rady:-(
 
doris- sliczne te twoje dzieciaczki. ja tez musze zakladac pieluszke tetrowa ale mi juz kazali w szpitalu. mam po 3 miesiacach isc do kontroli wiec musze sie teraz zebrac i pojechac. ciekawe czy bede musiala jeszcze zakladac- mam nadzieje ze juz nie :-)
 
dorris_1- nie smuć sie, że nie mozesz karmić piersią:tak:Ja tez nie karmię. Miłość jest w tobie a nie w cycku:tak::tak:
madziula- ja tez miałam pieluszkowac, ale nie pieluszkowałam, bo Julce było niewygodnie w tym.
 
reklama
dziewczyny wiem po swoim synku że pieluchowanie nie ma żadnego wpływu na bioderka , mi tez kazali i olałam , trzy dni temu byłam na usg i jest wszystko cacy. Musicie tylko dobrze dziecko nosić czyli brzuszkiem do siebie i żeby nóżki były dość szeroko , nie prostować nóżek na siłe , nie kłaść na boczku . Pileuchowanie nie ma wpływu na wykształcenie bioder.
Opieka i pielęgnacja a rozwój dziecka - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

poszukajcie sobie na tym forum co pisze na ten temat Zawitkowski. Bo tam są takie tematy i nie męczcie maluszków:-D:-D
 
Do góry