reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Ewa a wózke kupujes na allegro, czy w sklepie:):):)

na allegro:tak::tak:
dzwoniłam przed chwilą do sprzedawcy z zapytaniem o ten kolor i powiedział mi, że to model (ten który wkleiłam) z 2007 roku- ale mi to nie przeszkadza:-) wręcz przeciwnie bardzo mi się podoba:)

od razu też zadałam pytanie czym się różni model 2007 od 2008 i:
ten z 2007 roku posiada system umożliwiający zmianę koloru tapicerki, czego w 2008 już nie ma. 2008 rok za to ma za to lepszy fotelik samochodowy -strata (posiada płynną regulacje oparcia), a 2007 - rebel i oto cała różnica... no i cena oczywiście:-) ten z 2007 jest tańszy o ok 300 zł:-)
acha... i w obu przypadkach istnieje możliwość zainstalowania w samochodzie gondoli, co może się super sprawdzić podczas dłuższych podróży:tak::tak: co z racji naszych częstych wyjazdów do teściów bardzo mnie ucieszyło:-)
 
reklama
Ewa - super , że decyzja juz podjęta..., jak pisałam na ogolnym czekam na wieści jak sie wózek prowadzi...bo ja tylko specerówkę kupuję. Gondola juz czeka na strychu, jak dla super sprawdzona emaljunga , a że troche podeszła w latach - powiem tak : wyglada jakby własnie wyjechała ze sklepu:-)

w sobotę kupiłam Hani, w cepeli drewnianego anioła a właściwie głowę anioła z ogromnymi skrzydłami , z napisem Aniele Boży stróżu mój...i wszystko malowane na drewnie, jest po prostu sliczny, własnie powieśiłam go nad łóżeczkiem...:-D
 
Moja starsza córcia ma obrazek z aniołem strzegącym dzieciaków. Obrazek dostałam od dziadków na 4 urodziny. Mam do niego sentyment i teraz wisi nad łóżeczkiem córci.
 
Ja myślałam o takich kaflach, żeby zawiesić w pokoju nad drzwiami dziwczynek, ale to już do nowego domu
http://www.kafelart.pl/kafleanioly.html

Moje dziecko i bez odkurzacza nie pozwalało uzywać fridy, była masa płaczu co dawało porządany efekt - wszystko wychodziło samo :sorry2:, ale nie polecam tej metody :-p


Ewa - pewnie lżej na duszy co?

Ja dziś byłam w calineczce i odebrałam fotelik dla Marii, zakupy dla maluszka, odberanie wózka i łóżeczka już po powrocie z wakacji czyli w sierpniu :tak::tak:
 
Ale jesteście zaawansowane zakupowo, podziwiam :-)
Ja nic jeszcze nie ruszyłam, jakoś mi się wydaje że jezcze kupa czasu. pewnie na początku września zacznę prać i kupować rzeczy.
Agata, śliczne klimatyczne kafle z aniołkami :-)
A propos wystroju my mamy naklejki z fidoo.pl - są całkiem śmiechowe. Piotruś bardzo lubi :happy2: Aniołkowe obrazki też mamy - z chrztu dostaliśmy jako prezenty.
 

boskie... ehhh jak już się nie mogę doczekać naszego domku:)

Ewa - pewnie lżej na duszy co?
oj tak, bardzo:-):-)



w sobotę kupiłam Hani, w cepeli drewnianego anioła a właściwie głowę anioła z ogromnymi skrzydłami , z napisem Aniele Boży stróżu mój...i wszystko malowane na drewnie, jest po prostu sliczny, własnie powieśiłam go nad łóżeczkiem...:-D

klajo, chyba ściągnę od ciebie pomysła:cool2::-p
 
ja zamówię takiego anioła nad łóżeczko w pracowni osób niepełnosprawnych. cuda robią i za małe pieniądze...............
Mateo ma u siebie w pokoju 2 stojące, gliniane.
 
reklama
Do góry