reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

w kwestii spiworka - nie uzywamy, bo bardzo "samochodowi' jestesmy, a na spacery czy sanki to po prostu kocyka uzywalismy
w kwestii butkow - raz mezowi wpadly w oko sportowe w geoxie za 150 i je kupil wbrew mojej woli, ale tak - to bez szalenstw - ccc lub deichmann sa bardzo dobre, szkoda mi placic w bartku za ich marke (nazwe), wystroj w sklepie, standardy obslugi, emocjonalne poczucie, ze kupilam dziecku najlepsze buty, jakie moglam, reklamy, itd... (od wielu lat zajmuje sie marketingiem, wiec patrze na te sprawy innym okiem), poza tym - wiekszosc z nas wychowala sie za dzikiej komuny, gdy nasze mamy mogly tylko pomarzyc o butach, jakie sa teraz i cieszyly sie, gdy dostaly cokolwiek - a czy to znaczy, ze wszyscy mamy plaskostopie, czy inne przypadlosci? nie
 
reklama
Mysz- dzięki za link, właśnie taki śpiworek widziałam u mnie na Chełmie, był za 105 zł, więc chyba kupię go w sklepie, bo z opłatą za przesyłkę wyjdzie mi podobnie.
Nie ma co szaleć z tym kożuszkiem, co nie? bo dzieci już starsze.

Gaal - a jaki t osklep na Chelmie jest z rzeczami dla dzieci??????????
 
Wlasnie - kalendarz!!!! Dobrze ze mi przypomnialas Aletko :-) W ubieglym roku najblizsi dostali Jasiowy kalendarz i mysle ze w ty mrok uzorbie tak smao (choc moze inny kalendarz :-))
 
dziewczyny koniecznie dajcie link na allegro na te kalendarze!!!!

Mysz- sklep z ciuchami jest w Centrum, w Pasażu Handlowym na piętrze, no i mamy obok Tesco -) jakbyś chciała się wybrać, zapraszam!!! chętnie potowarzyszę ;-);-)
 
A ja już na poczet Mikołaja kupiłam dzisiaj synkowi znikopis z pieczątkami ZNIKOPIS TABLICA MAGNETYCZNA SIMBA - 50 % 2 kolory (482179709) - Aukcje internetowe Allegro tylko dużo taniej, bo za 19,90 w Realu. Polecam, fajna rzecz, synkowi od razu spodobało się wkładanie pieczątek we właściwe dziury i mazanie nimi po planszy.
No i kupiłam mu wreszcie polarową czerwoną czapeczkę z szaliczkiem i rękawiczki. Chciałam co prawda kolorową, żeby bardziej kontrastowała z kurteczką, ale zrobiło się tak zimno, że musiałam coś kupić, bo od zeszłorocznej miał dzisiaj na główce odgnioty. A była tania i cieplutka, więc jak coś ładnego upatrzę, to mu jeszcze kupię. A on będzie taki czerwony Papa Smurf :-)
 
My też go mamy, tez dorwałam w realu, był ostatni i nie wbity do kas, ale sie uparłam i kilka osób latało by załatwic mi cenę :-p. Jaś go lubi, pomaże trochę, pociaga za sznurek, porozwala stepelki :-).

U nas od wczoraj rządzi odkurzacz :-D, tylko właczyc sam go nie umie i już mu się kawalatek odłamał :-(. No cóż, za 30 zł nie mogłam oczekiwac cudu wytrzymałosci. Grunt że nie ma tulenia drzwi do sionki za prawdziwym odkurzaczem.
 
Myślałam o takim odkurzaczu, ale nie wiem, czy zdołałabym oszukać swojego syna czymś odkurzaczopodobnym. Telefon zabawkowy się nie sprawdził.A odkurzacz znacznie więcej miejsca zajmuje.
 
u nas telefon tez specjalnych zachwytow nie wzbudzil :no:
Odkurzacz sobei odpuszcze bo maz by meni zabil :-D
Aletko - bardzo fajny stolik z krzeselkami - chce kupic cos podobnego :tak:

Znikopis Jas dostanie od mojej mamy (kupiony juz od kilku miesiecy czeka w Katowicach :-))

Na Mikolaja Jas dostanie ta kostke ktora wczesniej Wam pokazywalam
Eichhorn Drewniana kostka edukacyjna SUPER!!! (478013332) - Aukcje internetowe Allegro
tylk oze my placilismy taniej

Na Boze Narodzenie jzu tez mamy prezent :-)
Jas jest fanem pilek i samochodow, wiec dostanie cos takiego
w-z.pl WADER Miasteczko Kid Car 8m - SUPER CENA!!! (485903210) - Aukcje internetowe Allegro

Mamy taki tor w swietlicy szkolnej (jedna z mam przyniosla po swoich dzieciach) i dzieciaki nawet 8-9 letnie sie o to bija :-D Tak wiec mysle ze bedzie to zabawka na dlugo :tak:
 
reklama
dużo porządniejsza wersja tego co my mamy. Nas już nie rusza świecenie i buczenie :-p. Styropian schowany, z babcia sprzata czasem okruszki chleba, też dobre. No i jest trochę spokoju, bo normalny odkurzacz poszedł w niepamięc. ten jest Janka, a tamten mamay, taty, babci i dziadka, wiec mniej atrakcyjny :-p. jedyny minus to to,ze włacznik jest dośc sztywny i nie może go sam włączac.
 
Do góry