reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

Wiesz co Aletka teściowa mi polecała takie butki, ale jakoś nie jestem przekonana, gdzieś słyszałam że obuwia leczniczego nie powinno się nosić tak normalnie, to niby nie jest lecznicze tylko profilaktyczne, no ale zawsze. A co masz takie że polecasz?
 
reklama
szerlok dokładnie takie :) fajne nie?? :-D:tak:

a reszta okazyjnie bardzo.
:tak:

mi sie tez bardzo podobaja i jak zobaczylam, ze tak malo kosztuja to bylam w szoku, bo naprawde sa swietne i skora w srodku. dziewczyny polecam te sandalki, bo warto, a na bartka to sobie wydacie na jesien, bo jednak takie pełne buty to lepiej juz niech beda batrkowe.
 
Też bym pewnie kupiła takie sandałki ja wy, bo całkiem fajne, ale babcia (teściowa) ma taki gest, że chce zasponsorować wnukowi dwie pary bucików, sandały i pełne, więc pewnie szarpnę się na Bartka, a co :-)
 
Ach.... tak czytam o tych bucikach sobie.....:sorry2:

A ja chyba juz nie wyjde na spacer w porze otwarcia sklepów:no::no::no: własnie wróciłam ze spaceru i oczywiscie przytachaliśmy nową zabawkę:no::no::no:. Dziewczyny tez tak macie?
 
Ja tez lubie cos kupic Olkowi, jak idziemy na spacerek to zazwyczaj jakas zabawke mu kupie, dzisiaj tesciowa zasponsorowala mu koszule z krotkim rekawem i komplecik na lato: koszulke z ogrodniczkami i jeszcze wiaderko do piasku z foremkami :)

a my tez za sandałki mysle ze duzo nie dalismy bo 50 zl i moim zdaniem sa super
 
Aniu co do kupowania zabawek już mi przeszło bo córcia ma tyle klamotów ze nie ma gdzie ich trzymać:-) a po drugie przypomniał mi sie syn koleżanki identycznie jak kasro brat musiał mieć ze spaceru choćby zabawkę za 5 zł bo tak to by l wrzask niemiłosierny
 
Ja dzisiaj też kupiłam sandały przypadkiem zupełnie w gemo. Drogie tam te buty jak cholera, tzn 120 jak w Bartku, ale miałam okazję i chciałam skorzystać bo nie iwem kiedy następna będzie a buciki były słodkie i takie jak trzeba. Miękkie, z piętką i zakrytymi paluszkami.

Pozdrawiam!

Aga
 
kasro, napisz jak te sandałki.

dziewczynki, a teraz tak z doświadczenia, ktora firma jest najlepsza jeżeli chodzi o buciki, jako że zuzia sama jeszcze nie chodzi, to śmiga w bucikach z H&M, ale chce jej kupić po urodzinach sandałki i buciki normalne, myślę o firmie Bartek jeżeli chodzi o buty normalne, a sandałki może tak jak Kasro z CCC ...? ja się nie znam :-(
 
reklama
Do góry