reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

Skarpetko kapcie i zwykle z ABS-em sa ok ale nie dokońca na naszych dywanach :-( na gołej podłodze idzie jak burza, ale na dywanie okropnie się ślizga i wykręca nogi :-(
 
reklama
My na razie nie mamy waszych problemow bo Jasio nie chodzi :sorry2:
Ale za to z mysla o nim kupilismy dywan d osalonu - nie chcialam zeby pelzal po golej podlodze, no i na dywanie jest jego mata wiec jest tez cieplej :-)
 
Dziewczyny mam raczkujących i pelzających ubieracie cieplej wasze dzieci na pupie i nóżkach? Bo mój jak popełza trochę w samych spioszkach albo rajstopkach po podłodze, a nawet po samym dywanie, to ma bardzo zimne nózki, rączki zresztą też :-).
 
Ewitka jak kark maluszka jesc cieply to jest ok raczki i nózki moga byc zimniejsze, ale popieram pełzaka i raczkujacym zakładajmy cos grubszego - bedzie cieplej ale i wygodniej ja bym nie chciała pełzac w body i cienkich rajstopkach po zimnej podłodze
 
ja też ubieram normalnie :tak:


Felidae - takie skarpetki z podeszwą ma obecnie Maciuś :tak:. Ale zakładam je tylko po kąpieli na ok 30 min. W ciągu dnia ich nie używam, bo Maciejka chodzi po domu w butkach
I wydaje mi się, że z powodzeniem można je zakładać naszym maluszkom (sama się nad nimi zastanawiam :blink:) dopóki nie będą chodzili stabilnie i samodzielnie. Potem to już koniecznie buciki (kapciuszki)
 
No a my kupiliśmy na chrzest i święta krzesełko do karmienia z Ikei (Antilop plastikowe najprostrze i dokupiliśmy stolik), żeby tego klamota chicco nie wozić. No i od kilku dni używamy tylko go. Jest super.Janek chętniej w nim jada, łatwiej utrzymać w czystości i wcale nie zajmuje wiecej miejsca.


Dodatkowo kupiłam miękkie pianinko do zawieszenia w łóżeczku. Też jestem zadowolona z zakpu. Albo wisi w łóżeczku, albo leży przed Jankiem, albo zaczepiam na dążek do bujaka.

No i stanowczo odradzam miseczkę cannopol z podwójnym dnem - napełnianą wodą by jedzenie nie stygnie. Po 1 szybko traci temperaturę, po 2 zamknięcie zbiornika z wodą jest tak denne że można się popażyć (rodzic karmiacy dzidzie). Dno. Mam jeszce inną, kupiona wcześniej, firmy baby ono i jestem bardzo z niej zadowolona. Muszę dokupić taką samą :tak:.

1.jpg
geit02_highchairs.jpg
283576159
 
Kluliczku - gdybym nie miala juz krzeselka to kupilabym to z IKEI wlasnie :tak: Zwlaszcza ze ostatnio Jasio w nim jadl posilek (jak bylismy na zakupach) i bardzo mu sie podobalo no i nam zeszta tez ;-)
Juz myslalam ze bede musiala kupic drugie krzeselko zeby Jasio mial u opiekunki, ale jednak ona przywiezie krzeselko od swojego wnuka (nie wiem co wnuk bedzie mial u siebie wprawdzie :confused:); no ale juz sie rozgladalam i wlasnie wybralabym to :-)
 
reklama
dziewczyny, mam pytanie czy uczona słuchaweczka F.P. to zabawka którą będzie się teraz bawił bąbel, bo z tego co wiem, niektóre z Was ją mają...
 
Do góry