reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

reklama
Tak i ja zapomniałam początek kąpieli poświęca siusiakowi. A nawet już przed kąpielą. I ostatnio tez mydło interesujące się stało tylko ciężko go utrzymać i mydelniczka też niczego sobie jest.
 
my do kąpieli używamy załogi marynarskiej kaczuszek kwaczuszek;)) oraz słonika, mamy też miękką książeczkę, która czasami się sprawdza, a ostatnio Zuzia ciągnie się za skórę na swojej " bułeczce" hihihi:-D:-D:-D:-D
 
U nas siusiak jest interesujący ale nei w trakcie kąpieli tylko przed lub po ;-) A w kapieli to ukochana jest gwiazdka-termometr, a poza tym zgraja kaczuszek pływa :-D ksiażeczkę do kąpieli mamy ale jeszcze ani razu nie była używana :sorry2: pewnie dam mu ją gdy dotychczasowe zabawki mu sie znudzą ;-) Choć powiem szczerze że co kąpiel to tak jakby tą gwiazdkę i kaczuszki pierwszy raz widział taka radocha jest :-D
 
Dziewczyny mam prosbe. moja kolezanka jets w ciazy i obiecalam jej liste rzeczy ktore powinna miec i nie potrafie znalezc tego watku o rzeczach potrzebnych - no wiecie - wyprawka, pieluchy, kosmetyki itp itd czyli wszystk oto co bylo juz wieki temu... ;-)
Pamieta moze ktoras z was gdzie to bylo opisane????? :confused:
 
Witam Was
Dziś skusiłam się na zakup eksperymentu. Może któraś z Was już kupiła takie skarpeteczki z podeszwą? Jestem ciekawa opini.
Ja będę mogła się przekonać dopiero za pare dni czy zdadzą egzamin.
Pozdrawiam serdecznie
 

Załączniki

  • 148.jpg
    148.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 21
reklama
Ja się nie zdecydoawałam bo Rafał jeszcze nie próbuje chodzić ale widziałam takowe i moga być fajne. cekamy na opinię jak wypróbujecie.
 
Do góry