reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
madzik - ja mam taki sam leżaczek, ale ewelad chyba chodzi nie o leżaczek do małej wanienki, tylko coś co wsadzi do dużej wanny, bo na wanienkę nie ma miejcsca. Chyba, że ja źle zrozumiałam...:baffled:
 
nadiaa właśnie oglądałam to na allegro, ale czy dziecko w tym się nie ślizga? no i nie jest zanurzon w wodzie, więc nie marznie?
madzik to też oglądałam i rozmyślam, czy nie kupić, bo miękkie i niższe niż to , co nadiaa pokazała, więc może lepsze by było?
kasik dobrze zrozumiałaś, szukam do dużej wanny, w przeciwnym razie będę musiala kupić większą wanienkę i kolejny grat w domu, a turytyczne oglądałam i jakieś dziwne-dmuchane czy cosik, więc nie mam przekonania, a składaną widziałam w ddtvn, ale chyba jakaś droga
 
kasik dobrze zrozumiałaś, szukam do dużej wanny, w przeciwnym razie będę musiala kupić większą wanienkę i kolejny grat w domu, a turytyczne oglądałam i jakieś dziwne-dmuchane czy cosik, więc nie mam przekonania, a składaną widziałam w ddtvn, ale chyba jakaś droga

ewelad, Ta składana strasznie krótka jest (66 cm), my zainwestowaliśmy po prostu w 100 cm zwykłą :) Jakieś 20 zł :)

Kropa dzięki-zamówiłam dzisiaj ten Chicco Polly kolor Sea Dreams o taki:
http://grapol.nazwa.pl/allegro/allegro/pollymagic_sd_2.jpg

Madzik, gdybym teraz zamawiała, też wzięłabym ten kolor - ma szary stelaż, mój jest biały (mam Baby Scaching) i po kilku miesiącach będzie pewnie żółty :(
 
Ostatnia edycja:
ewelad- slizgala sie jak byla mniejsza, teraz ramionka jej sie opieraja na lezaczku i nie slizga sie wcale ;p nie zakrywa jej calej ale zimno tez jej raczej nie jest bo caly czas usmiechnieta w kapieli, ale kazdy musi znalesc cos dla siebie bo nie wszyscy lubia to samo :D
 
ja tez myśle o krzesełku,ten z chicco jest fajny ale chcę trochę mniej kaski wydac i myśle o takich
CHUCHU KRZESEŁKO DO KARMIENIA - '' FULL WYPAS '' (1272158865) - Aukcje internetowe Allegro
lub
super KRZESELKO do KARMIENIA i zabawy CLASSIC odSS (1279916778) - Aukcje internetowe Allegro

co sądzicie?

a lezaczek ten co Madzia ma to faktycznie fajny,mi by sie taki do brodzika przydał,bo mały też wyrasta z wanienki

Anetka, to chu chu to widzę, że jest kopią poprzedniej wersji Chicco Polly: KRZESELKO DO KARMIENIA CHICCO POLLY WHALE od SS @@ (1270917043) - Aukcje internetowe Allegro I to dokładna kopią :) Poczytaj tylko sobie o stabilności tych krzesełek, bo to najważniejsze - jak maluch zacznie się kręcić, to żeby ci to krzesełko się nie wywracało :( Ja wchodzę zwykle na ceneo.pl i sortuję wg opinii :)

Kurczę, aż mnie zaintrygowało :) Czy takie "podrabianie" nie jest prawnie zabronione? Przecież te krzesełka sie NICZYM na pierwszy rzut oka nie różnią...
bh2017d2.jpgpolly_whale.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry