reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
Jesli ktoras z Was jest zainteresowana spiworkiem do wozka to na moim innym forum wozkowym jest kobietka z Poznania ktora szyje spiworki jakie tylko chcemy

dl. mozna zazyczyc sobie jaka sie chce nawet 120 cm - w srodku polarek

co do ceny to ja za swoj place 94 zl + przesylka nie wiem czy to drogo czy nie jak dla mnie tanio bo moj oryginalny spiworek do wozka kosztuje ok. 500 zl wiec jak dla mnie rewelacja.


jesli ktos bedzie zainteresowany podam namiar na ta osobe

tak wygladaja na zdjeciu

1211621101_2.jpeg
 
Ostatnia edycja:
ja nadal nie kupiłam Marcelkowi żadnej huśtawki/bujaczka.. nie umiem nic fajnego znaleźć na allegro.. może któraś mnie poratuje jakimś fajnym linkiem?:sorry2:
 
reklama
dla mnie śpiworki to świetne wynalazki. Moja skopuje z siebie kocyki, więc to jedyna alternatywa, żeby w nocy była przykryta. Mam 2, oba dziś obsrała, więc nie wiem, co zrobimy w nocy. Ale już działam. Kolejny zakupiłam na allegro, i jeszcze zleciłam zakup mamie. No więc nie jest źle ;-)
 
Do góry