reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

enka dzięki :)
od pewnego czasu myślę nad manducą właśnie, ale cena jest wysoka i nie mam gwarancji, że to zaskoczy...
jak w ciągu 2 tygodni najbliższych nie będzie się chciała wozić to zacznę poważnie rozmyślać nad tym rozwiązaniem....
 
reklama
aa to zależy od wzrostu rodziców/ osób noszących na stronach `jest mozliwość dobrania i sprawdznenia `odpowiedniego rozmiar`u.
Ja mam dwie chusty ``, jedną M około 3, 5 i druga dłuższa 5m ale ja mam 175 a mój M prawie 200 :)



dzięki za odpowiedź, poczytałam trochę i mam chrapkę na mei tai od melkaj, tylko nie wiem jaka cena? Myślałam żeby dać do 150zł (hmm może jakaś uzywana). I zastanawiam się jeszcze nad jednym - czy nie ma przeciwwskazań po dysplazji stawów u córci.
 
ja mam pytanie w sprawie bucikow moze to glupie ale jak sprawdzic rozmiar zeby byly idealnie dobrane? mam zmierzyc stópke linijka czy jak? rozmiary sa podane wg centymetrow??moze to banalne pytanie widzialam ze butki maja tez rozmiary od 3-6mcy itp ale nie chcialabym zeby ja uciskaly lub spadywaly z nozki
 
co powiecie na temat fotelika Cybex pallas ? Cybex Pallas 2010 (9-36kg) Grenadine
zamiast pasów ma poduszkę...
niestety to nowośc w PL więc nei ma opinii w necie ale może 'Światowe mamy" :) cos na ten temat wiedzą

Ja mam zamiar go zakupić. Już tu wcześniej właśnie pisałam. Ma dobre opinie i wigląd. Dla mnie bomba. Widziałam go na żywo i nie mam żadnych wątpliwości.

 
ja mam pytanie w sprawie bucikow moze to glupie ale jak sprawdzic rozmiar zeby byly idealnie dobrane? mam zmierzyc stópke linijka czy jak? rozmiary sa podane wg centymetrow??moze to banalne pytanie widzialam ze butki maja tez rozmiary od 3-6mcy itp ale nie chcialabym zeby ja uciskaly lub spadywaly z nozki
Hm.. ja wiem tylko tyle,ze buciki dla dzieci chodzacych powinny byc o rozmiar wieksze. A dla takich maluszkow wlasnie 3-6 6-9.. Ja tam nie mam problemu z bucikami. Kiedys sie nasluchalam zawitkowskiego jak mowil,ze pierwsze buciki powinnismy kupywac jak juz dziecko sie nauczy chodzic ,poniewaz sama stopka lepiej czuje podloge i lepiej uklada stope. I dopiero jak nauczy sie chodzic to kupuje sie buciki. Podoba mi sie ten poglad,poniewaz Natalce jak kupowalam wczesniej buciki to i tak gubilismy po drodze.. nie ma to jak tarcie nozki o nozke :)
 
reklama
dokładnie tak jak princie napisała, buciki tylko dla chodzącego i to paradoksalnie nie z wysoką cholewką bo nie są zdrowe.
Chyba ten sam program co princi ogladałam ;)
 
Do góry