reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

reklama
ja tez z chodzikiem nie bede ryzykowala z reszta i tak nie mam do niego odpowiednich warunkow malo miejsca mala by sie tylko o sciany obijała
 
Chodziki sa zle ! !!

Dla mnie chodziki to wynalazki zrobione dla rodzicow ktorzy nie maja czasu dla swoich dzieci,to fik do chodzika i z glowy niech sobie lazi sam.. Sorry jesli kogos urazilam,ale tak mysle.
 
Doda super wózeczek! Bardzo mi się podoba. jak patrzę na wasze zakupy wózkowe, to zazdrość ściska mi żołądek. Też bym chciała Ali coś kupić, a ona wszystko ma po Oli. Kupię jej matę muzyczną, bardzo ale to bardzo mi się podoba.
 
Chodziki sa zle ! !!

Dla mnie chodziki to wynalazki zrobione dla rodzicow ktorzy nie maja czasu dla swoich dzieci,to fik do chodzika i z glowy niech sobie lazi sam.. Sorry jesli kogos urazilam,ale tak mysle.


Popieram w 100% !!! Moja bratowa sadza już małego do chodzika od miesiąca a powiem że jest w wieku naszych dzieciaczków tzn 28 bedzie mieć 6 m-cy dopiero. Dziecko do teraz nie umi się obracać nawet na boczek, a już jeździ w chodziku. Dla mnie to jest nieodpowiedzialne. No ale każda mama zrobi jak uważa :-)

Miłego Dnia dla Mam i Dzieciaczków :-)
 
reklama
a my kupiliśmy w końcu spacerówke, wybraliśmy espiro magic 4 i jest rewelacyjy. szczerze mówąc design mi sie nie podoba tylko waga mnie przekonała 7 kg (4 piętro bez windy) ale teraz po pierwszym spacerze jestem zachwycona, leciutko sie prowadzi, super zwrotność, szerokie siedzisko jak któraś z was sie zastanawia to polecam nie jest najtańszy ale warto :tak::tak:
 
Do góry