reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

reklama
Dziewczynki Kochane wyczytałam na sierpniówkach, że w gazecie DZIECKO nr 8 ( sierpień) jest kupon rabatowy 50% na pieluszki HUGGISS Newborn 28 sztuk do zrealizowania w siecie marektów Carrefour- cena wychodzi ok 7 zł więc się opłaca:-)
 
tylko jakie są pieluszki Huggies, ktoś je używał? Zawsze miałam pampersy, dady a tego jakoś nie kojarzę.

huggies są bardziej sztywne, pampki w porównaniu do niech są super ekstra mięciutkie... ja próbowalam i huggies i pampers - huggies małego strasznie ocierały, bo były sztywne...
ale są dzieci, którym huggiesy pasują...
jeśli uzywalas dada z biedronki, to z tego co pamietam produkuje je ta sama firma co huggiesy wiec niewiele sie od huggiesów różnią...
 
a właśnie dziewczyny wg Was lepiej aspirator do noska czy tradycyjnie grucha? mi matka gruszkę kupiła firmy Sanity o zapchu wanilii ale nie wiem czy tak to zostawić czy kupić aspiratorek. Zielona jestem w tym temacie na max:baffled:


 
Fredka1 piszesz, że używałaś pieluchy Dada. sprawdzają się?? ja kupiłam w sumie paczkę jedną i zapakowałam już do szpitala 15 sztuk bo mi tyle położna kazała zamiast targać cały pakiecik.


 
tak używałam. Jednak od roczku. Oli nie przeszkadzały żadne pieluszki więc mogliśmy eksperymentować. Z tego co pamiętam musiały być dobre, bo dosyć długo były później w użytku. Po jakimś czasie chyba nie mogłam znaleźć rozmiaru odpowiedniego dla jej pupy. Była tłuściutka i rzepki wcinały jej się w bioderka. No i tu zdały egzamin pampersy z rozciągliwymi paseczkami (rzepkami).
 
reklama
dzięki dziewczyny za odpowiedz w sprawie buteleczek. Rzeczywiście mają pasować maleństwu więc jaką nie kupię to nie wiadomo czy się spodoba:-D. Ale postawię chyba na Avent, tylko nie wiem jaką? Czy ta ze smoczkiem wolnym nadaje się dla noworodka?
 
Do góry