reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

reklama
No właśnie kobietki, mój M. dziś sobie wymyślił że też takie siateczkowe łóżeczko kupimy, a mieliśmy tradycyjne no i popsuł mi całą koncepcje :baffled: co myślicie o takich łóżeczkach? Macie jakieś doświadczenia z tymi siateczkami? Jak one się sprawują bo ja szczerze mówiąc to bardziej tradycjonalistką jestem.
 
My zdecydowaliśmy się na kojec przede wszystkim ze względu na fakt, że mamy w domu yorka i nie chciałam ryzykować że będzie łapki między szczebelki pchał:sorry2: Poza tym ma fajne dodatki np. płozy do kołysania i dobrze się prezentuje:tak:
Znajomi mieli podobny i byli zadowoleni;-)
 
joan mam łóżeczko z innej firmy, ale kolorki praktycznie te same i też w rogu fajniutka żyrafka jest :-D:-D mąż ma dobry gust hehehehe:rofl2:
soyoo każdy z czegoś innego będzie zadowolony. Bajecznie wyglądają tradycyjne łóżeczka, do tego te pościele piękne! :-D
Ale ze względów praktycznych wybrałam kojec, bo na pewno będziemy często do rodziców jeździć, poza tym wydaje mi się lepsze pod tym względem, że dziecko o szczebelki się nie obija... :tak:
 
joan...wózek super wygląda...extra i ten duży kosz na zakupy..my mamy niewielki...no ale ja jednak wolę 3 kołowce:tak::tak:..dzięki temu prowadzę go jedną ręką:tak: coś za coś
no ale muszę przyznać że ten x lander ładnie się prezentuje:tak::tak:
łóżeczko turystyczne...fakt nie obijają sie dzieci o szczebelki:tak:...my mamy i takie i takie..
moje dziecię bardzo spokojne więc problemu ze szczebelkami narazie nie mam:-)
 
ja przy pierwszym dziecku miałam tradycyjne łóżeczko , teraz dla odmiany wypróbuję turystyczne-a poza tym jakoś nie mam tym razem ochoty na te wszystkie falbaneczki, może dlatego, że czekamy na chłopca? A może się rozleniwiłam i wolny czas lepiej poświęcić maleństwu niż na prasowanie tych wszystkich falbanek?
 
a ja pościeli już nie prasuję:baffled::baffled::baffled:
nie chce mi się:-D:-D:-D:-D ale i tak jedna wersja to kora więc i tak nie mozna prasować;-)
 
No u mnie M. chyba ma złe doświadczenia ze szczebelkami, może go tam przetrzymywali albo głową chciał się wydostać między nimi - jakąś traumę chyba ma hihihi
 
a ja dziś kupiłam mojemu synkowi śliczne niebieskie dresiki w H&M na 68 cm i dwie pary bodziaków na 62 (kopertowych) zapinanych z boku.:-)
 
reklama
ja właśnie kupiłam kilka rzeczy typu, podkłady poporodowe, pieluszki flanelowe i tetrowe itp... wydałam 200zł (lista była długa :-)) i jestem zadowolona... bo zakupy robiłam przez allegro (teraz tylko takie mi zostały) i za wysyłkę płacę tylko 13zł...

dziewczyny czy 29zł za proszek jelp (2,5kg) to dużo...? kupiłam ten jelp 2w1 ze zmiękczaczem...
 
Do góry