reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

jagooodka bardzo dziekuje za rysunek:),indygo,oczywiscie mialam napisac 8 miesieczne;)
Jak wszystko pojdzie dobrze to w weekend wybiore sie z mezem do poznania i pobuszuje troche po sklepach dla bobasow,a powiedzcie ile przeznaczacie pieniedzy na wyprawke?liczac wszystko co tylko kupujecie lub macie w planach ,lacznie z potrzebnymi rzeczami dla mamuśki.
 
reklama
tea u mnie kwota balansuje w granicach 3 tys... ale to dla tego, że nie mam nikogo po kim mogłabym otrzymać jakiś ewentualny dzieciaczkowy "spadek", a i to moje pierworodne będzie... i nie ostatnie dlatego niektóre rzeczy np wózek itp chcę kupić porządne co by na kolejne bobaski starczyło
 
,a powiedzcie ile przeznaczacie pieniedzy na wyprawke?liczac wszystko co tylko kupujecie lub macie w planach ,lacznie z potrzebnymi rzeczami dla mamuśki.

my przy pierwszej ciąży na wyprawkę wydaliśmy 10 tys zł, :tak::szok:wózek mieliśmy drogi, łożeczko materacyk i posciel tez chcielismy zeby było najlepszej klasy, wiem, ze wydaje sie to niemozliwe ale tak bylo, my nie mielismy zupełnie nic, wszystko sami od podstaw, na dodatek chcieliśmy żeby było wszytsko jak najlepsze kupowaliśmy rzeczy firmowe stad ta suma!!! Ale teraz mamy już praktycznie cala wyprawkę i zostało nam tylko dokupic drobiazgi:-p;-)
 
Oli jestem w stanie Ci uwierzyć, bo u Nas ta kwota wygląda podobnie:baffled:. U Nast też pierwsza Dzidzia, więc małe szaleństwo...Koszty u Nas wzrosly również tego powodu, że szykujemy od podstaw pokoik Maleństwa, zatem tapety, naklejki, mebelki...dużo tego wszystkiego. W rodzinie też od stu lat nie było dzidzi, więc wszystko kupujemy praktycznie od podstaw. Ale z tego co się orientuję, to producenci naprawdę są bardzo elastyczni- i można przygotować całą wyprawkę za znacznie mniejsze pieniądze. Bo przecież to nie jest najważniejsze, tylko milość do tych Naszych Kruszynek- tak bardzo wyczekanych i upragnionych:tak:.Każda z Nas chce jak najlepiej dla swojego maleństwa a czy wyda tysiąc złotych czy 20 tysiecy- to już nie ma znaczenia. I żadna Mama nie powinna z tego powodu czuć się gorsza. Pozdrawiam i życzę wszystkim Wrześniówkom samych udanych zakupów wyprawkowych;-)
 
A propos kwoty wydanej na zakupy dla dziecka....Ostatnio sprzedawca w jednym z dużych sklepów z artykułami dziecięcymi "zdradził" nam, że Dariusz Michalczewski zamówił u nich wózek za 11tys zł. Miałam na końcu języka pytanie: "czy ten wózek ma centralne ogrzewanie?" ale się ugryzłam :-D
 
No ja bym sie chyba nie ugryzla w jezyk.. i bym spytala hahaha! :zawstydzona/y::-D:-D:-D ah ten moj ciety jezorek :-p

My narazie wydalismy ok 50 f.. nawet chyba nie.. wozek kupimy za 100 f , lozeczko z materacem i posciela tez tyle wyjdzie i jeszcze kilka drobiazgow , kosmetyki ciuszki, i pierdolki mysle ze nast 100. Ogolnie do 400f powinnismy sie zamknac.. a tez nic nie mielismy! Wszystko po Natalce zostalo w Polsce a reszte oddalismy...:blink:
 
ewelin...body rozpinane po całej długości są bardzo wygodne i sporo ich jest np. w H&M:tak::tak::tak::tak:
ninonka... Ja mam śpiwór do wózka w komplecie:tak::tak::tak: a oprócz tego kombinezon.:tak::tak::tak:
oj na dziecko spokojnie można dużo kaski wydać.. my wydaliśmy około 4 tyś:tak: a teraz nam procentuje bo prawie wszystko mamy:-)
 
reklama
Do góry