reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

syla :baffled::szok::baffled::szok::baffled::szok: no tak.. prasowanie w sierpniu, z mega gigantycznym już brzuchem... brzmi nadzwyczaj odpychająco... :baffled::szok::baffled::szok::baffled::szok:
 
reklama
tak globalne sierpniowe pranie:-):-):-):-D:-D
się dołaczę
wyprać trzeba wszystko
Ja tez w dzidziusiu prałam i fajnie pachnie jak dla mnie..tak delikanie..
:tak::tak::tak:
 
Witam wszystkie wrześniowe mamuśki.Czytam to forum od tygodnia wnikliwie,mam do Was parę pytań.Pewnie wyda Wam się to śmieszne,bo mam 30 lat a jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o dzieciaczki,nigdy nie miałam do czynienia z takimi maleństwami.Mało tego ostatnio byłam u znajomej która ma 8 letniego chłopaca i ...bałam się go wziąść na ręce nie wiedziałam jak trzymać,no po prostu tragedia.Mam do Was pytanko podstawowe,tak dużo piszecie o zakupach dla bobasa(ja narazie nie mam kompletnie nic,wydaje mi sie że to jeszcze duż czasu,poza tym nie wiem jak sie mam do tego zabrać) jaka jest różnica(co to jest) między śpiochami a pajacykiem a body?,co to jest rampers?wiem że to dziwne ale naprawde nie wiem:p,pozdrawiam
 
tea80 to dla Ciebie taki rysuneczek :-D:-D
 

Załączniki

  • obrazek.jpg
    obrazek.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 63
wstąpiłam dzisiaj do takiego dzidziusiowego sklepu... Nie wiem czy akurat ten taki drogi, czy jest aż taka różnica między cenami w sklepach i na allegro. :szok: normalnie majątek musiałabym wydać!!!
jeszcze babka się wygadała, że towar ściąga przez internet :confused: pewnie na allegro kupuje i dodaje potem po kilka/naście złotych do wszystkiego :baffled:
 
jagooodka...to standard....ja ostatnio szukałam żelazka i na necie za 280 zeta a w saturnie ...uwaga....470:szok::szok::szok: to samo...w sklepie innym mniejszym Pan z dumą powiedział że może mi sprowadzić i sprzedać za tylko 410 zeta czyli taniej niż w saturnie (bo się wygadałam) he he
nie oświeciłam Pana że jakby to nadal trochę duzo:-D:-D:-D
 
jagooodka... brawo za ściągawkę:tak::tak::tak::tak:... zapomniałaś jeszcze o kaftaniku do śpiochów:-D...no dobra żartowałam...
Tea...przecież to normalne..ja przed pierwszym dzieckiem też słuchałam tych okresleń jak innego języka wręcz...parasolka, gondola...normalnie nie wiedziałam o co biega...:tak::tak::tak: a co do dziecka to obce może i będziesz miec opory ale jak urodzisz swoje to się nagle okaże że to takie naturalne i zrobisz to odruchowo:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: a zresztą bobasek będzie w 7 niebie bo to Mamma:-):-):tak:
 
Wiecie co, ja tak sobie czytam i czytam o tych dzidziusiowych zakupach, troszkę już kupiłam ubranek, wg ściągawki mam same pajacyki (chociaż byłam święcie przekonana, że to są śpiochy). No i wiecie co, tak się zastanawiam, bo teraz jest lato i ogromny wybór wszelkiego rodzaju body, z krótkim, długim rękawikiem, ale nie wiem czy na wrzesień, październik to nam się w ogóle przyda? Ja właśnie z tego względu kupowałam same pajacyki, no bo na body i tak będzie trzeba coś założyć, a na pajcyka już chyba nie... Też jestem zieloniutka jak trawka na wiosnę w tym temacie, debiutująca mamuśka, poprawcie mnie jeśli się mylę, ale pierowtnie nie miałam w planach body w ogóle, nakupiłam tych pajacyków i zadowolona siedzę, ale teraz dałyście mi do myślenia.
A tak a'propos zakupów, bardzo dużo fajnych ciuszków i markowych (głównie Next - nieosiągalny w Polsce i Early Days) kupiłam w second-handzie. Można naprawdę wyszukać ślicznotki i wcale nie zniszczone, za pełny koszyk ubranek zapłaciłam 30 zł. A prać i tak będę WSZYSTKO (dołączam się do piorących w lipcu/sierpniu), to co mi za różnica, nowe czy używane....
 
Ostatnia edycja:
reklama
elinek ja też uważam ze roznicy nie ma bo ja tez kupuje "używane" ale zdarzają się z metką nowiutkie i super jakości, bo te co kupowałam nowe pajacyki do najlepszych jakosciowo to napewno nie należą.....ostatnio kupiłam jeansy Gap za 8 zł;-)
a co do tych pajacyków itp. to tez niewiem czego kupywac.... bo tez zielona jestem:-D co prawda miałam doczynienia z maluchami ale nie wnikałam jak się je ubiera:happy2:
 
Do góry