reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

tesco tak...śliczne ciuszki mają:tak::tak:
Syla....naoglądaj sie tak porządnie a za 2 tygodnie kupuj na maxa...:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
no własnie miałam napisać że ja kupiłam kółko do pływania w rosmannie za 3 zeta?? jakoś tak..poduszka przydaje się na kilka dni po porodzie.
Mnie szyli pół godziny więc domyślam się że i szwów było sporo..:tak:
 
no allegro to juz mam na maksa opanowane bo po sklepach to łazic nie moge, ale po 30 tyg jak se pojade na zakupy to mnie mąz przez okno wyrzuci tyle kasy wydam hihhhi
 
bylam dzisiaj w tesco i... NIC nie kupiłam :szok: body były, ale tylko zakładane przez główkę a ja szukam kopertowych... nie będe siebie i dzidzi męczyła z tymi niepraktycznymi dziwactwami... i szukalam czegos dla synka mojej przyjaciolki bo dzis mieli do mnie przyjechać i malego widzialam pierwszy raz... i NIE BYŁO ubranek dla chłopczyka.. w sensie takich juz konkretnych typu spodnie bluzy.. same różowe sukieneczki i stroje kąpielowe.. to kupiłam 3pak rampersów zielono niebiesko żółtych z krótkimi nogawkami takich już 3-6 msc ...prawie będzie miała na lato :-) a mały jest bezbłędny! ma miesiąc już i jest taki słodki i kochany... :-D
 
ja właśnie zamówiłam rogala :-D nuż nie mogę się doczekać.. bo zaczęły się bezsenne noce.. do tej pory czułam sie super spałam jak suseł myslalam ze mi sie nie przyda... ale dzis już zamowiłam bo to 3 z rzędu nieprzespana noc ehhhhh
 
fredka no właśnie ja też jak zerkam na niego to mam pewne wątpliwości, a poza tym jakos nie ma miejsca na podstawowe rzeczy do higieny. Niby jest przybornik, ale wydaje mi się to wszystko niewygodne...:confused:
 
Ja dziś byłam z chłopakiem na spacerze w łazienkach królewskich, bo pogoda dziś miodzio. :tak: No i w drodze powrotnej skoczyliśmy do sklepu z artykułami dziecięcymi.:-) Dzisiejsze zakupy to:
-gruszka do noska
-szczotka i grzebyk do włosków
-1 parę skarpetek.
Ciuchów już nie kupuję bo mam już ich mltum:szok: Za bardzo szalałam. ;-) Teraz brakuje mi tylko ze dwóch par skarpetek i ze dwóch batystowych kaftaników. Wzięłam się teraz za takie drobiazgi dla małego i inne potrzebne rzeczy.
 
ja w pierwszej ciazy nabyłam tego rogala do spania, teraz miki sie nim bawi... kupiłam tez specjalną poduszkę do karmienia ... teraz miki sie nią bawi... a kólko do siedzenia po porodzie lubi najbardziej... :baffled:
 
reklama
my mamy taki przewijak w łazience - mamy go od urodzenia mikusia i słuzy nam do dziś ... i pewnie bedzie słuzył przy wikusi i jeszcze trzecim bobasku... jest solidny i masywny,ma kieszonki po obu stronach ... łatwo sie składa i transportuje... wada: cięzar i cena
product.jpg
 
Do góry