reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

dorcia z tych trzyfunkcyjnych np są na allegro firmy BEXA jeden za 1tys a drugi za 1,5tys ten droższy ma przekładaną rączkę... ja się właśnie an niego napaliłam i chyba mi tak już zostanie.. ten błękitny jest bombowy :)
 
reklama
my tez mamy ciuszki cherokee z tesco i sa świetnej jakosci i ceny! ładne, kolorowe i duzo zieleni, którą kocham :-D

apropo tej tetry, to my tez normalnie uzywalismy pampki, a tetra kladlismy miedzy pampkiem a spiochami... tylko my tak robilismy na cały dzień i cała noc, bo tak nam kazał lekarz... :confused:

eli, fajne zakupy! body drugie od prawej na dole są super, kupowałam je całymi seriami ;)
 
renifer no moje ulubione bodziaki wlasnie :D i takie milusie są.. to były ostatnie w sklepie :-p
 
Jeśli chodzi o body to moim zdaniem nie ma sensu kupować tych z krótkim rękawkiem bo to raczej ciuszki na lato tylko lepiej kupić takie z długim rękawem i bez rękawów. Ja swoje dziecko ubierałam najczęsciej w body bez rękawków i na to pajacyk albo w body z długimi rękawami i na to spiochy. Pajacyki sa jednak wygodniejsze podczas przewijania.
A co do pieluch to i ja potwierdzam ze Pampersy są najlepsze, Huggies się zupełnie nie sprawdziły a tych tanich pieluch najlepsze były TIP z Reala. Zauważyłam też że dzieci karmione sztucznie zużywają mniej pieluch bo naturalne mleko jest szybciej trawione i maluch często robi kopki. Ja np nie karmiłam piersią i pieluch szło mi mniej niż koleżankom, które karmiły piersią.
 
Kurczę a u mnie nigdzie w okolicy tesco nie ma.... buuuuu ;-)
eli śliczniutkie ubranka :-)

Fajnie, ze doświadczone mamusie podpowiadają co i jak, bo jeszcze kilka miesięcy temu pewnie kupiłabym mnóstwo zbędnych rzeczy, a tak wiem co jest najbardziej potrzebne. Merci :-D:-D
 
pytanko!
Dziewczyny jak waszym zdaniem sprawują się przewijaki w łózkach turystycznych?? Nie są za małe?

gdzie najlepiej przewijać dzidziusia??
 
w moim przypadku sprawdził się przewijak miękki bo miałam go na czym położyć. Jednak drewniany jest rewelacyjny. Super sprawa. Dodatkowo na przewijaki są nakładki ( frotki) które ograniczają kontakt maluszka z zimną ceratką. A co do przewijaków od łóżek turystycznych hmmm, ten który mamy nie budzi we mnie zaufania.
 
ja mam poduche rogala wypelnioną drobnym groszkiem, moja siostra ją dostala od ciotki z niemiec i jest rewelacja, bez niej nocy bym nie przespala, dostosowuje sie do kształtów!
co do poduszki z dziurką to mam po siostrze, ona byla zachwycona, bo nie mogla siedziec, kosztowala 3 lata temu w sklepie ortpedycznym 30 zł ale rzeczywisci wystarczyloby kółko do pływania, choc z drugiej strony jak będzie gorąco to se mozna dupke odpażyc na takiej plastykowej poduszce...hihi
 
reklama
tez polecam bodziaki i pajacyki, rajstopki i inne z TESCO!! mam juz pare i jeszcze dokupie, moja siostra małemu kupowala i super gatunkowe i nie drogie, najlepiej czyhac na przeceny bo czasem są. w tych mniejszych TESCKo czasem nie ma stoiska z ubrankami.
kurde ja juz bym chciala nakupoac ale mam schizy i sie boje ze za wczesnie:-)
 
Do góry