reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

No tak, a wracając do tematu przewodniego naszego wątku - tj. zbędnych zakupów dla dzieciaczków - powiedzcie no mi, doświadczone mamuśki, czy przydaje się taka poduszka z dziurką poporodowa i taka poducha, co ją można do karmienia wykorzystać, do zabawy dla malucha i takie tam... Wiecie o czym mówię mam nadzieję? :-D
 
reklama
Kochaniutkie!!! Czy macie w planie zakup kołyski dla bobaska??? Zawsze było moim marzeniem mieć kołyskę, choć wiem, że na długo nie wystarczy... Co o tym myślicie??
Ja kupie :-D:-D:-D Lozeczko takze :-D W kolysce mysle,ze bedzie spalo tylko wlasnie tak do 3 mc i tylko w nocy,ze w razie jakiego brzdekniecia ja tak pyk i kolyska rusze.. hyhy a w lozeczku bedzie spalo przez caly dzien, pozniej kolyske odloze i lozeczko zostanie :tak:
 
No tak, a wracając do tematu przewodniego naszego wątku - tj. zbędnych zakupów dla dzieciaczków - powiedzcie no mi, doświadczone mamuśki, czy przydaje się taka poduszka z dziurką poporodowa i taka poducha, co ją można do karmienia wykorzystać, do zabawy dla malucha i takie tam... Wiecie o czym mówię mam nadzieję? :-D
Jeśli chodzi o tą poduszkę z dziurką poporodową to myślę że wszystko zależy od tego jaki będziesz miała poród. Ja osobiście żałowałam bardzo że jej nie mam bo miałam wieeeelkie problemy z siedzeniem po porodzie. A jeśli chodzi o tą do karmienia to właśnie zamierzam ją kupić. Mają ją moje koleżanki i bardzo polecają. Nie dość że przy karmieniu fajnie odciąża kręgosłup (kiedyś u koleżanki na niej karmiłam i rzeczywiście super) to na dodatek można ją w ciąży wykorzystać. Ja na przykład jak śpię to muszę sobie kołdrę zwinąć między nogi bo inaczej mi niewygodnie a tą poduchą można świetnie zastąpić ten rulon z kołdry. Z tym że musi to być ta o długości ok. 170cm.
 
ewusek myślałam ,że one są dużo droższe, a teraz się zastanawiam. O ile dobrze pamiętam to chyba Calineczka bardzo chwaliła tę poduchę :-D
Myślę, że to świetna sprawa, bo kołdra zaczyna mnie wkurzać ;-)
 
Wielkie dzięki, teraz już wiem, że kupię obie :tak:
A co do rulowania kołdry - ja wsadzam podusię między kolana, kołdrę to mi mąż zabiera... :wściekła/y:
 
reklama
Do góry