reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

Hehehhehehe - Jagooooodka - ale jakby co, żeby nie było, że to pod moim wpływem doszło u Was w domku do jakichś nieporozumień w małżeństwie, hehehe;-);-):-D;-)
 
reklama
Hmmmm - a ona spokojnie sobie weekend z rodzinką spędza i nawet zielonego pojęcia nie ma co my tu spiskujemy i co suma summarum dotyczy jej - biedulka to się dopiero zdziwi jak tu zajrzy :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ;-)
 
jagooodka to tak jak ja, wg mnie x-lander jest ok tylko ta gondola mnie zniesmacza, wg mnie jest troszkę za mała jak dla maleństwa na jesień i zimę oraz wczesną wiosnę....
Znalazłam na allegro coś podobnego, i gondola jest dość spora, bo wymiarowo jak np BARTATINA... lub coś w podobnym stylu, tylko, że spacerówka zaś mnie w tym nie zadowala, SUPER WÓZEK alu OBROTOWE KOŁA + fotelik + GRATIS (622306277) - Aukcje internetowe Allegro

Jak dla mnie fajnym wózkiem jest albo x-lander albo BABY DESIGN ATLANTIC ale te godnole no!!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

paula no to masz tak jak ja x-lander góruje ale gondole ma naprawde małą.... ja się boje że nawet do marca bym nie pojeździła nim bo czuje że dzidzia bedzie duża, po moim mężu... który ma 185cm wzrostu i rozmiar buta to zdrowo 47.... i lekarz powiedział, że dziecko już jest duże a co dopiero później..... ale nie martw się tez mam smaka na landera.

indygo ja mam dla dzidzi bardzo bardzo ciepły kombinezonik na zimne dni czyli tak na październik listopad do stycznia na luzie, i też zamierzam kupić ciepły śpiworek...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja się muszę przyznać,że kompletną abstrakcją są dla mnie te nazwy wózków,które wymieniacie,bo zupełnie się na tym nie znam...Ale być może dlatego,że po prostu nie muszę kupować,bo mam już "zaklepany" w prezencie.
Natomiast zaczęłam myśleć nad łóżeczkiem...Aż się sama zdziwiłam,że ceny niektórych nie są tak kosmiczne jak myślałam.:confused: Natomiast pościel nieraz droższa od samego łóżeczka. :dry: Oglądam na Allegro,więc może coś się trafi...
 
karotka.. co do łóżeczek to na allegro ceny są moim zdaniem troszke zawyżone.. ale nieznacznie... około 30-50 zł są droższe niż te w sklepach... co do róznicy w cenie między łóżeczkiem a pościelą to fakt:baffled: ja znalazłam super łóżeczko za 190 zł... jeżeli to samo chciałabym powiedzieć o pościeli (że super) to niestety ale cały komplet ponad 200zł... co najgorsze... myślałam, że na allegro są jakieś wygórowane ceny... a tu szok.. poszłam do sklepu dzieciaczkowego u mnie w mieście i pościel z drewexu posztuje 380zł!!! to jest paranoja jakaś :angry:
 
No właśnie,dlatego mówię,że nie wierzyłam własnym oczom jak zobaczyłam ceny pościeli. :szok: A to w moim przypadku jest niezbędny zakup,bo o ile wózek czy jakieś ubranka dostanę od kogoś,o tyle o łóżeczko i pościel muszę się martwić sama.
 
reklama
paula - x lander jest cieżki jak diabli! ale na moje wiejskie drogi niezastapiony... małe kółeczka by sie absolutnie nie sprawdziły... apropo gondoli - ja rodziłam w październiku i spokojnie te piec miesiecy woziłam małego w gondoli - a mały nie był! woziłabym jeszcze pewnie dłuzej, ale skubaniec chciał juz wszystko widziec i przeszlismy na spacerówke - x lander ma fajną bo w sumie dziecko zupelnie moze lezec, półlezec lub siedziec... jedyny dla mnie minus - to jest to, ze w spacerówce nie widzisz dziecka, nie idzie przełozyc tej rączki tak by dziecko był przodem do Ciebie... a podczas wiatru to jest utrudnienie, bo czesto w ogóle wyklucza spacer, który mógłby sie odbyc gdyby własnie szło przelozyc rączke...

apropo łózeczka - my mamy drewexu i chwale je sobie, ale tylko do zabkowania... młody wpadł na genialny pomysł gdy zaczał wstawac by ostrzyc sobie zeby o łóżeczko i dławił sie wiórami... od tamtej pory spi w turystycznym coneco...
posciel mamy feretti feretti | BabyClub - WÓZKI | Foteliki dla dzieci | Artykuły dla niemowląt | Avent | Chicco | Wózki dziecięce | Łóżeczka turystyczne | Zabawki Fisher Price | Akcesoria dla niemowląt
też droga jak diabli, ale ja juz teraz nie bede cudowała z ochraniaczami bo mam i kupię tylko same powłoczki za "małą" stówkę... :baffled:
 
Do góry