reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

Dziewczyny nie straszcie mnie chce kupić x landera xa ten wielofunkcyjny czyli głęboki i spacerówkę mysle ze głębokim naciesze sie od wrzesnia do marca a pozniej w spacerówke widziałam juz ten wózek i nie jest napewno lekki nawet spacerówka tak amasywna ale przeciez dziecię moje w marcu bedzie miec dopiero pół roku nie lepsza taka spacerówka ? Czy wogóle ktos zamierza kupic x landera? a może znacie jakies opinie bo ja słyszałam tylko pozytywy oprócz tego ze jest mała gondola a reszta ponoć jest ok
 
reklama
Ja tez wychowana na mocniejszych klimatach. ;-) Stary rock z lat 70-80, ale jestem też fanką Elvisa i starego rock`n`rolla. Dużo osób pyta czy nazywam synka po Ryśku Riedelu i po części mają racje, ale to głównie kwestia tego że po prostu podoba nam się te imię.:blink:W sumie przy prawie każdej muzyce umiem się bawić. ;-)
Powracając do temat zakupów to my najprawdopodobniej w niedługim czasie pojedziemy kpić wózek. -Od początku miałam w nosie zabobony typu "nie kupuj za wcześnie"- Upatrzyliśmy wózek "Delti puma" za 730zł po promocji. Ma dużą gondole, pompowane koła i w ogóle wydaje mi się ok.:tak: Co prawda przeprowadzka czeka nas najpewniej dopiero w lipcu więc będzie on musiał leżeć złożony w moim małym pokoiku, ale da radę. ;-) Obiecałam sobie że reszte kupimy dopiero po przeprowadzce. :happy2:
 
Ja ma wózek po Adasiu BabyActive BREAKER i chyba nie będę kupowała nowego. Mieszkam w domku więc nie będzie kłopotu z wnoszeniem po schodach :-)
 
No tak zapomnialam ze mialam Wiola Ci hustawki poszukac :
41FV68ZFVwL__AA400_.jpg
51%2BBcMDV79L__AA400_.jpg

A w ostatecznosci moze taki maly play set dla Ciebie
ss-Abbys-Palace_PP.jpg

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Zobacze co jeszcze znajde
 
Hehehhe - Calineczko - Ty to kochana babeczka jesteś!!!! Heheheh Dziękuję :-D:-D:-D:-D:-D Teraz z mężem rozmowy zacznę, że zanim zaczniemy dzieciaczkowe huśtawki kupować - najpierw mamusi się też coś od życia należy - chociaż szczerze mówiąc - żebym zrobiła mu taką niespodziankę - on wchodzi do domu - a tam żonka w drzwiach kuchennych na huśtawce się majta heheheheh - myślę, że pierwsze co by zrobił - to zaczął poszukiwania numeru tel do dobrego lekarza specjalisty, hehehehe:-D:-D:-D
 
Ale mnie rozbawilas Wiola az mnie kaszelek zlapal
Ja sama taka hustaweczke bym sobie zamatowala ale chyba narazie poprzestane na moim fotelu bujanym - bo moj M jak by mnie zobaczyl w hustawce to by chyba odrazu osiwial .......
 
Wiola to może ja wypróbuję jedną z hustawek, sprawdzę czy mąż i ościeżnice w drzwiach wytrzymają nadmiar wrażeń i dam Ci znać! :-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Paula znajomi mają xlandera tylko nie wiem jakiego. Nie narzekają. Mały urodził im się w sierpniu i jakoś do lutego/marca mieścił się w gondoli.
Wg mnie jednak ta gondolka jest zbyt mała (mało przestronna).
 
reklama
Widzę, że temat muzyki na topie. Ja nie zmieniam gustów ze względu na dzidzię. A słucham bardzo różnej. Od elvisa i takich tam klimatów, przez metallikę, na jehro czy noir desire skończywszy :-D
Zauważyłam , że dzidziuś uaktywnia się na Kaziku! :-D
Ostatnio brykał na kawałku "wałęsa oddaj moje 100 milionów" hahahaha :-D
 
Do góry