reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

Rezeda to prawdopodobnie będziemy miały ten sam wózek bo mój rozum też mi go podpowiada :tak::-D:tak: a nawet kolor ten sam (chociaż jeszcze podoba mi się kolor bakłażana i kremowy)
 
reklama
Teraz kiedy wiem, ze bedzie synalek, moge szalec z zakupami, oczywiscie juz dzis wybralam sie na nie:tak::-D:-D:-D
Kupilam
bluze z kapturem blekitno biala:tak:
karpetusie tyci tyci:tak:
i jeansy malusie boskie:tak:;-)

JAk tak skompletowalam sobie na lozku od razu wyobrazilam sobie naszego Skarba w tym stroju, ojjj juz sie nie moge doczekac kiedy go w to ubierzemy:tak::-)​
 
Witam serdecznie
Tak sobie poczytuje Wasze posty w tajemnicy juz od dluzszego czasu i wreszcie odwazylam sie napisac :o)
Jesli chodzi o zakupy dla Bobasa to jeszcze sie nie odwazylam choc korci mnie juz od dluzszego czasu :o)
Jedyne co mam to pozytywke , ktora bobas dostal od mojej mamy - mam toto sobie przykladac do brzuszka by maluch sobie sluchal hmmm - tez tak robicie ??
Dostalam jeszcze liste zakupow od poloznej :o) Najbardziej podobala mi sie pozycja "dla Tatusia" :o) - lista z numerami telefonow do rodziny i hihi - lekkie ziolowe tabletki uspokajajace ;o)
Milego dzionka Wam zycze !!
 
A ja w końcu dorwałam jeansowe ogrodniczki ciążowe! W końcu skończy się podciąganie tych standardowych spodni jeansowych z gumką:-D Ciągle je podciągałam i podciągałam :baffled::baffled::baffled:
 
Wiolawb fajna sprawa takie ogrodniczki. Ja to już nie wiem w czym mam chodzić żeby mi było wygodnie.:zawstydzona/y:
W ogóle to odważyłam się zrobić pierwszy zakup dla maleństwa kupiłm 3 pak body. Są śliczne;-) Do tej pory nic nie kupowałam bo jakoś się bałam, nie wiem może ja jakaś nie taka.....
 
Ewelin ja też mam stracha bo mama za mną chodzi i mnie starszy a też starsznie mnie korci by coś kupić maluszkowi.
 
LorenB jeśli chodzi o pozytywki. tez słyszałam ze dzidzi przyzwyczaja się do dzwięków i pózniej jak właczysz tego czego słuchałaś w czasie ciąży to dziecko szybko się uspokaja. Mnie takie dzieki pozywtywki nieco irytują, ja słucham muzyki klasycznej, podobno są juz zabawki z taką muzyką, a ponadto słyszałam, że jak się przez godzinie słucha klasyki, to dizceko będzie miało lepszy słuch muzyczny. Nie wiem ile jest w prawdy ale ja wdrożyłam w moje życie klasykę:)
 
Witam Kobitki po sąsiedzku z października, choć może urodzę we wrześniu- byłam z resztą u WAS.:-)

jeśli już jesteśmy przy zakupach dla naszych Maleństw...
Mam okazję kupować tanio nową bieliznę dla naszych Noworodków od producenta bydgoskiego. Wszystko jest nowe z metkami. W ofercie są body z krótkim długim lub bez rękawa, śpiochy, półśpiochy, kaftaniki, koszulki, czapeczki, śliniaczki a nawet pileuszki- tetra biała i kolorowa, flanela biała i kolorowa, czy rożki-beciki, a także pościel.
Co do bielizny... wykonują je ze 100 % bawełny kolorowej i z nadrukiem jak również ciepłej frottki, czy weluru. Widziałam w ofercie również buciki z welurku. Naprawdę słodkie.
Gdybyście były zainteresowane cenami- odzywajcie się na priv, mogę porobić zdjęcia tego, co już od nich kupiłam i podesłać na maila.;-)
 
reklama
LorenB jeśli chodzi o pozytywki. tez słyszałam ze dzidzi przyzwyczaja się do dzwięków i pózniej jak właczysz tego czego słuchałaś w czasie ciąży to dziecko szybko się uspokaja. Mnie takie dzieki pozywtywki nieco irytują, ja słucham muzyki klasycznej, podobno są juz zabawki z taką muzyką, a ponadto słyszałam, że jak się przez godzinie słucha klasyki, to dizceko będzie miało lepszy słuch muzyczny. Nie wiem ile jest w prawdy ale ja wdrożyłam w moje życie klasykę:)

Sarenka - pociesze Cie ze sa juz pozytywki z odtwarzaczem mp3 - mozesz sobie wgrac przez kabel USB taka muzyke jaka Ci odpowiada. Mnie ostatnio napadlo na muzyke polska - cierpie na jej notoryczny brak - wiec poki co pozytywka to nie lezy na brzuszku ale przy uszku ;-)
 
Do góry