reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

Kupując wózek powinno się przede wszystkim zwrócić uwagę na porę roku - w naszym przypadku kupujemy wózek głęboki na okres jesienno -zimowy więc wg mnie najważniejsze to :
-duża gondola od 80 cm wzwyż - dziecko musi się zmiescić w kombinezonie
-solidne, pompowane koła
A więc większość tych lekkich, zgrabnych wózeczków z bajerami niestety odpada.
Ja narazie planuję kupić Roana Maritę - duży, solidny i ma bardzo dobre opinie na forach chociaż wizualnie nie jest moim nr 1 to chyba rozsądek zwycięży i go wybiorę :tak:
 
reklama
Ja już psotawnowiłam.
Kupię wózek głęboki i pózniej spacerówkę.
Oczywiście głeboki ma mieć dużą gondole i twardą bo widziałam te worki i nie wiem ja mam złe skojarzenia.
Teraz wyłoniło się dużo mamuś i łansie większość widzę że ma spacerówki, ale nie te z kompletów 3 w 1. nie wiem czy dostanę jeszcze sam wózek bez przeróbek na spacerówkę ale poszukam.
 
Sarenka te worki fajnie sprawują się przy dużych dzieciach np. na sanki. Jednak przy super mroźnych zimach są bardzo przydatne. Ja też będę miała najpierw wózek głęboki a później spacerówkę. Tak mam przy Oli. Wózki głębokie są z natury cięższe i większe, później przy przenoszeniu czy przejazdach samochodem znacznie utrudnia to życie.
 
Dokałdnie, a my mieszkamy na 2 piętrze , ja raczej jestem drobna i tak znieść wóżek samej(mój M pracuje co 2 dzień do 21) to dla mnie naprawdę niezły wyczyn. Spaceróweczkę zniose w każdej chwili bo patzryłam ważą ok 2-3kg a wózek wielofunkcyjny od 8kg także jest róznica.
 
Znalazłam taki artykuł: :-)
Wyprawka dla dziecka do szpitala

Mamy już omówiony zestaw rzeczy potrzebnych dla Mamy, które powinna zabrać ze sobą do szpitala. W tym krótkim artykule przedstawię pozycje niezbędne dla Dzidziusia.

Iwona (oraz inne mamy)- sprawdzcie u siebie w szpitalu, czego wymagają. Ja wiem, że dla dziecka nie potrzebuję absolutnie niczego oprócz może wilgotnych chusteczek (ale dałabym radę i bez nich) oraz ubranka na wyjście ze szpitala (Ostatnio mąż przywiózł świerzutkie ciuszki z domku w dniu wypisu). Beciki, ubrania, pieluszki są w szpitalu w dowolnych ilościach:tak:
 
Ostatnio dużo myślałam nad wózkiem, serce podpowiada Tako Jumper, ale rozum Roan Marita. No i chyba jednak w tym wypadku rozum zwycięży. Raziła mnie ta kratka na dole w tym modelu, ale znalazłam taki kolor, w którym mnie nie razi :-p więc chyba zdecyduję się na niego.We wtorek wybieram się go zobaczyć w tym kolorze. Jeśli przeżyję ;-) ten widok to się na niego zdecyduję.
36.jpg


Jeśli chodzi o łóżeczko to chciałabym jakieś zwykłe, na początku upatrzyłam sobie to:
560271636

aczkolwiek ostatnio nie jestem do niego przekonana na 100%.
Większe rzeczy typu łóżeczko i wózek będę kupować na przełomie lipca/sierpnia, więc póki co troszkę czasu zostało :tak:

Edit: mam nadzieję, że wybaczycie te ogromne fotki:-p
 
reklama
Do góry