reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

Cześć dziewczyny,
to niby problem jeszcze dla nas odległy, ale jednak jak sobie pomyslę o całej logistyce ubraniowo-szpitalno-domowej to trochę mnie strach oblatuje i nie ma to nic wspólnego z wiekiem matki. Myślę ze każda pierworódka ma z tym problem i tylko zdrowy rozsadek nam pomoże a także bardzo liczę na podzielenie się własnymi doświadczeniami mam bardziej "zaawansowanych dzieciowo".
 
reklama
Dziewczyny ja dla Konrada miałam i mam do tej pory materac kokos-gryka i jestem z niego zadowolona. A jeżeli chodzi o wózek to miałam mniej więcej w takim stylu ZESTAW BABY MERC WÓZEK ORION+FOTELIK KOŁA POMP. (610536356) - Aukcje internetowe Allegro i powiem Wam że byłam z niego bardzo zadowolona, a zwłaszcza zimą :tak: Co do baldachimu to też mieliśmy przy łóżeczku i jakoś szczególnie mi nie przeszkadzał, a nawet był przydatny kiedy na łóżeczko w którym młody spał świeciło słońce :-)
 
Dziewczyny jesli bedziecie chciały zaoszczędzić i kupic wózek takich marek jak Maxi Cosi, Britax, Cybex, Roemer, Concord, ABC Design, Maclaren, Coneco to mozecie podesłac model jaki Was intresuje.
Wszystkie Wrzesnióweczki bedą miały specjalne ceny.
Mamy taki mały rodzinny sklepik internetowy :sorry:
 
syla ja też właśnie jestem napalona na X-Landera.... tylko cały czas gryze się z tym, że w zimie było by wygodniej dzidzi i cieplej w takim o którym pisze negri coś w stylu BABY MERC jejku mam dylemat od samego początku.... a co sierpnia (bo wtedy zamierzam zakupić wózek) niewiele czasu zostało, i coś czuje że do ostatniej chwili będę się zastanawiała....
Szkoda że nie mam żadnej znajomej czy kogoś w rodzinie kto ma X-Landera mogłabym osobiście się z nim "zapoznać" :-)

Dziewczyny, a co do łóżeczka zastanawiałam się nad łóżeczkie zwykłym jaki tylko może być, ale z łuczkiem bo tak chyba bezpieczniej i ładniej wygląda.... A co sądzicie o łóżeczku na płozach, tzn coś w stylu kołyski?????????????

Przyszły tatusiu dziękujemy za propozycje, ale akurat ja niestety żadnej z tej firm nie biore pod uwagę, no chyba że jakieś spacerówki.... ale to w późniejszym terminie. :-)
 
. Jedno co mogę wam napisać to to, że kupując wózek kupcie uniwersalny, z przekładaną i regulowaną rączką, zwróćcie uwagę na wagę. Dlaczego przekładana rączka, w razie słońca przekładamy ją i po kłopocie. Często widać mamy ciągnące wózki tyłem. Nie jest to wygodne.

Jesli chodzi o raczke to ja tez myslalam ze najwieksza wada jest brak w moim wozku mozliwosci przekladania raczki, ale sie mylilam!!! Nie jest to dla nas takie wazne, kupilismy parasoleczke koloru i firmy tej co wozek i jest superrrr, pieknie wyglada a dzidzi nieswieci sloneczko:tak:;-)
Jesli chodzi o wozek to ja zostaje przy swoim Chicco, mamy go juz dwa lata i nadal jak nowy, ma swoje wady ale mnostwo zalet!!!!Ale o tym juz pisalam:-p
 
Ja również, już tyle razy zmieniałam zdanie... może znajdę jakiś fajny używany:tak:
no to mamy jeszcze czas, bo pewnie dopiero w sierpniu kupię, chyba że trafi się jakaś okazja.
 
reklama
Elinek moja znajoma miała taki wózek i była z niegobardzo zadwowolona, a raczej jeszcze jest. Mały ma już prawie 2 latka a nadal w nim jeździ :tak: Zresztą ten o którym pisałam i który mam jest bardzo podobny :-)
 
Do góry