reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

reklama
zawstydzacie mnie dziewczyny - ja dotąd dla maleństwa nie kupiłam nic :zawstydzona/y: dla siebie z konieczności jeansy ciązowe dwie tuniki, bluzke z krókim rękawkiem i biusotnosze... oglądaliśmy wozki w necie i najbardziej przypadł nam do gustu tako fast rider- co o nim sądzicie ,moze któaś z mam miala z nim do czynienia albo znacie kogos kto go ma?
3w1 TAKO Wózki FAST RIDER - TAKO | babymax
 
Nionka - jak widać zakupkowe szaleństwo trwa!!! :-):-) A ja dalej nic :-D:eek:

NO TAK :tak::tak::tak: TRWA I TRWA. Ale chyba narazie zakończe szleństwa bo chciałabym już coś pod dziewczynkę, albo chłopczyka kupować a tu nie wiem jak narazie co i jak i nie wiem kiedy się dowiem, myślę, że na następnym USG coś mi gin powie, bo następne USG chyba w czerwcu dopiero mieć będę....


Powiem Ci, że znajoma moja ma taki wózeczek dokładnie błękit tylko że dzidzia już na wakacjach woziła w wózku i była zadowolona z głębokiego i ze spacerówki, sama bym taki kupiła ale myślę, że dla tak malutkiego maluszka jak dla wrześniowego to musi być cieplejszy wózek i bardziej miękki jak na moje drogi.​

zawstydzacie mnie dziewczyny - ja dotąd dla maleństwa nie kupiłam nic :zawstydzona/y: dla siebie z konieczności jeansy ciązowe dwie tuniki, bluzke z krókim rękawkiem i biusotnosze... oglądaliśmy wozki w necie i najbardziej przypadł nam do gustu tako fast rider- co o nim sądzicie ,moze któaś z mam miala z nim do czynienia albo znacie kogos kto go ma?
3w1 TAKO Wózki FAST RIDER - TAKO | babymax
Co do wózka też na niego głęboką uwagę zwróciłam i chyba go kupimy również, ja go chyba w BABY MAX we Wrocławiu oglądałam i przypadł mi do gustu, ciepły miękki i fajny, jestem za jak najbardziej.
 
Melduje że wczoraj przyjechała moja siostra moje dzieciatko zostało zaopatrzone w piekne ciuszki :tak:czapeczki, buciczki i reczniczek kapielowy :-D
mamie tez się dostało kilka fajnych ciuszków:-D
wczoraj rozmawiałam przez gg ze sklepem sprzedajacym wozki tako i dowiedziałam się ze gondolka ma wymiary 72/36 i jest jedną z większych większa o kilka cm ma tako jumper, ale dla mnie odpada ze względu na przednie kółka - mieszkamy na wsi i te kółka nie wchodzą w rachubę - nie po naszych gruntowych drogach... więc raczej zdecydujemy sie na fast ridera
 
Ostatnia edycja:
Filantropku, ale są 2 wersje jumpera. W tym roku wypuścili serię z dużymi kółkami z przodu. Są stabilniejsze dużo. Nazywa się to jumper x. Pooglądaj na allegro ;-) Pozdrawiam
 
ach ja też narazie nic nie kupuję choć jak jestem w H&M to ciężko mi się powstrzymać:-D:tak::tak::-D
mam dużo ciuszków uniwwersalnych po młodej.
Dokupię tylko jakieś męskie typowo:-)
 
Ja odwiedziłam kilka sklepów w celu obejrzenia wózków. U mnie w miescince mało tego było. W każdym razie napewno duza kondola atlantic mi się podobał nawet z tymi małymi kólkami z przodu. Ale tak sobie pomyslałam, że kupięodzielnie wózek głęboki i pózniej spacerówkę. Dlaczego??? Ja będe mieszkała an 2 piętrze, targac wózka mi się nie uśmiecha spaceróweczki są dużo lżejsze a te wieofunkcyjne to cięzary. Wiadomo, że z maluszkiem w głęboki nie będe tak często wychodziła, bo za zimno ale jak się ociepli to maluszek będzie zbyt duzy do głebokiego, wtedy spacerówa.i oczywiscie dużo spacerowania:)
 
Melduje że wczoraj przyjechała moja siostra moje dzieciatko zostało zaopatrzone w piekne ciuszki :tak:czapeczki, buciczki i reczniczek kapielowy :-D
mamie tez się dostało kilka fajnych ciuszków:-D
wczoraj rozmawiałam przez gg ze sklepem sprzedajacym wozki tako i dowiedziałam się ze gondolka ma wymiary 72/36 i jest jedną z większych większa o kilka cm ma tako jumper, ale dla mnie odpada ze względu na przednie kółka - mieszkamy na wsi i te kółka nie wchodzą w rachubę - nie po naszych gruntowych drogach... więc raczej zdecydujemy sie na fast ridera

Baaa nawet są 3 wersje jumpera. Oprócz małych i dużych kół skrętnych są jeszcze te standardowe nie skrętne. Wiem bo byłam w sklepie gdzie mają tylko wózeczki taki i pan mi szczegółowo objaśnił. Ja jestem zdecydowana na jumpera z tymi dużymi kółeczkami. Przedwczoraj nawet prowadziłam jumpera ale z małymi razem z dzidzią po wyboistych chodnikach na osiedlu u rodziców i bardzo mi się spodobał, tzn. potwierdziły się moje przypuszczenia. Jak nie znajdę nic lepszego i w tak rozsądnej cenie to na bank biore jumpera.
 
Dzisiaj znowu zaszalałam zakupowo hehe :-D kupiłam dla siebie: spodnie ciążowe (takie jasne bojówki) i koszulkę (bokserkę, beżową) ... i dla kruszynki: białą wyprawkę (w której skład wchodzą śpiochy, kaftanik, czapeczka i buciki), dwa body ( jedno fioletowe bawełniane, drugie welurowe granatowe) ... i maleńki fioletowy welurowy dresik z Nike :-)
 
reklama
Do góry